שבת 28 בנובמבר 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  זמנים מודרנים  • 18.11.2019
  ברכה בודקת
  רותי קינן

  מונע חיכוך

  הריונית שסובלת מהזעה מתחת לחזה שגדל (עד כדי גירוי צורב) שמחה מאוד לגלות את DD Pad של חברת אפרתגו, פדים אינטימיים, חד־פעמיים, המותאמים אנטומית למבנה החזה ומונעים חיכוך באזור הקפלים. על אף שהתקשתה להבין איך מכניסים את הפד ואיזה צד הוא הסופג (האיורים על האריזה לא ברורים), העניין עובד. הפדים נוחים, סופגים הרבה מהזיעה וחסרונם הורגש בימים שלא השתמשה בהם. יקר (בסופר־פארם, 40 שקל ל־14 יח').

   

  במקום מסכים
  משחקי ההרכבה מקרטון ומעץ של יאלולא סיפקו לילד קטן ואחיו הבוגר בדיוק מה שההורים רוצים: שעה קלה של פעילות משפחתית יצירתית, ללא מסכים. הקטן (4) בעזרת הגדול (12) נהנו להרכיב ביחד שתי חיות עץ על גלגלים, אף כי התוצאה התאימה לפעוט קטן יותר או לקישוט לחדר תינוקות. גם את חיות הקרטון הם הרכיבו (בקלילות), השקיעו זמן בצביעה וקישוט והפיקו תערוכה, להנאת ההורים. מקסים, לא זול (90 שקל למארז שתי חיות).

  מתאים לבנים
  התיק של Under Armour (משווק על ידי פלפוט) מתאים יותר במראהו לבנים, פסקו הבנות שבחבורה ולכן מי שנהנה ממנו הוא סטודנט צעיר, שמעריך מאוד את החלוקה הטובה לתאים והתא המרופד שמגן על הלפטופ. הגודל מדויק, והתא הצדדי לבקבוק הוא תוספת מבורכת (וחיונית). הבד חזק ואיכותי והכתפיות נוחות לנשיאה. הצלחה ‑ ללימודים ובכלל (209 שקל).

   

  מגע מחוספס
  על אף שהיא מחבבת מאוד מוצרים טבעיים ומעריכה את סגולותיו של פרי עץ הזית, נסיינית בעלת עור מעורב לא נהנתה מסבון הגרגירים המיועד לפילינג של המותג Olea essence מבית הבד של הגולן. זה החל מריח הזית החריף, והמשיך במגע הגרגירי הגס ובקושי לשטוף את הסבון מהפנים. גבר שאהב את המרקם המחוספס העיר אף הוא על הריח, אך נהנה מהתוצאה. שניהם קבלו על המחיר (בחנויות המבקרים ובאתר, 132.50 שקל).

   

  נעים להכיר
  לידיעת הנוסעים לחו"ל: מוצרי המותג הישראלי LIV.UNIQUE, המבוססים על רכיבים טבעיים, נמכרים מעתה בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון. נסיינית בשנות ה־50 התלהבה: לסרום מרקם קל, שנספג היטב ואינו דביק. קרם העיניים עדין, אינו מכביד או מגרה ונטמע מיד בעור. קרם הלחות נעים וקליל, ומאפשר להתאפר מיד אחרי המריחה. תכשירים שעושים את העבודה, באריזות יוקרתיות להפתיע ובמחירים בהחלט נגישים (80 דולר כל אחד).

   

  לקטנים וגדולים
  גם שוחרי בריאות לא טבעוניים נשנשו בכיף מהעוגיות של המותג דני וגלית. הילדים אהבו את כדורי השוקולד ללא גלוטן ואנחנו את מקלוני הכוסמין והקצח המלוחים (החל מ–20 שקל)

   

  קומפקטי אך דק מדי 

  חברת "קל גב" החלה לשווק מזרן שטח מסדרת OUTDOOR REVOLUTION במראה כוורת (או תבנית ביצים), עם ציפוי אלומיניום (139 שקל, להשיג בחנויות ציוד המטיילים). דבר הנסיין: "הטוב: מתקפל, קטן ונוח. הרע: הוא דק מדי, רק 25 מ"מ, לא מרופד מספיק למבוגר וגם ילדתי בת ה־12 התלוננה על כך. אם היה יותר עבה זה היה מוצר מצוין, כי הרעיון נהדר".

   

   


  פרסום ראשון: 18.11.19 , 22:45