שלישי 22 בספטמבר 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: גבריאל בהרליה
  חדשות • 04.12.2019
  "פילבר לא לחץ עליי, השיח עם חפץ לא היה יומיומי"
  הסערות סביב הפרשן יעקב ברדוגו, מכתב המחאה של בכירי התחנה, והרגע שגילה את שמו בסמסים של ניר חפץ • מפקד גל"צ שמעון אלקבץ מדבר
  רז שכניק

  "לא היה כיף לקרוא את השם שלי בהתכתבויות האלה", אומר מפקד גל"צ בראיון ראשון אחרי פרסום הסמסים בין ניר חפץ לשלמה פילבר, שהציגו אותו כמעין "שתול של נתניהו". "התבאסתי במיוחד, בעיקר בגלל הפער בין האדם שאני מכיר, כלומר אני, לבין חלופת ההודעות שלהם".

   

  הסמסים של חפץ ופילבר, ההתבטאויות של הפרשן יעקב ברדוגו, הפריצה לטלפון של אפי נווה, מכתב מחאה שכתבו כמה מהשדרנים הבכירים בתחנה - תקופה סוערת במיוחד עוברת על גלי צה"ל, ובראיון מקיף שיתפרסם בגיליון "7 ימים" מחר מתמודד אלקבץ עם כל השאלות הקשות.

   

  לגבי הפרשן הבכיר של התחנה ברדוגו אלקבץ אומר כי "הטענות שהוא שופר של בלפור נשמעות מהיום הראשון שהוא משדר בתחנה. אבל אני גם מקבל המון תגובות טובות. אני מדמה את התחנה לנושאת מטוסים: ברדוגו יכול להוות מעין רוח פרצים עם מי מלח שניתזים על הנוסעים וזה לא נעים וזה מלוח וזה מטלטל, אבל עדיין זה חלק מהסיפור הישראלי. בכל אופן, גלי צה"ל זה לא רק ברדוגו".

   

  השבוע קבעה הפרקליטות כי כנגד הכתבת הדס שטייף לא יוגש כתב אישום בנוגע לפריצה לטלפון של ראש לשכת עורכי הדין לשעבר, אפי נווה.

   

  ידעת שכנראה הייתה פריצה לסלולר של נוה?

   

  "אני עצמי לא יודע איך הושגו החומרים. התפקיד שלי כעורך ראשי היה לוודא שכל מה שמתפרסם ראוי לשידור".

   

  והפריצה לטלפון?

   

  "אנחנו יודעים איך החומר הגיע ומי נתן? ברור שנעשתה פריצה מוזמנת לטלפון? אני לא יודע על דבר כזה".

   

  הראיון המלא: מחר ב-7 ימים

   


  פרסום ראשון: 04.12.19 , 23:48