שלישי 07 ביולי 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: שרון צור
  חדשות • 08.01.2020
  המשקולת נפלה באימון, צור נהרג
  אסון מחריד בחדר הכושר בקיבוץ מסילות • משקולת נפלה על בית החזה של צור עזרא (22) במהלך אימון, והוא נהרג • המשטרה חוקרת, אין חשד לפלילים
  ישראל מושקוביץ

  טרגדיה בקיבוץ מסילות: צור עזרא (22), חייל משוחרר, נהרג מנפילת משקולת על בית החזה שלו בעת אימון שעשה בחדר הכושר בקיבוץ. המשטרה חוקרת את האירוע, אך אין חשד לפלילים.

   

  אתמול לפני הצהריים התקבל דיווח במוקד מד"א גלבוע על צעיר שנפצע במהלך אימון גופני בקיבוץ מסילות שבעמק המעיינות. חובשים ופרמדיקים הגיעו לשם, העניקו לו טיפול רפואי, ביצעו בו פעולות החייאה ובסופו של דבר נאלצו לקבוע את מותו.

   

  החובש הבכיר גואל נאמן סיפר: "כשהגענו הובילו אותנו למקלט שבו התאמן הצעיר. הוא שכב מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, עם פציעה בגופו. ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שכללו הנשמות, עיסויים, ומתן תרופות אולם לצערנו נאלצנו בסופן לקבוע את מותו". משטרת בית־שאן חוקרת את נסיבות האסון.

   

  אביה ויטנברג (29), גיסתו של צור, סיפרה אתמול בכאב: "בעוד כמה ימים צור היה אמור לחגוג יום הולדת 23. הוא נולד, גדל והתחנך במסילות, סיים את בית הספר התיכון בנווה איתן, שירת כאיש תקשוב בפיקוד צפון ובמסגרת תפקידו טיפל באנטנות גבוהות ומילא משימות מבצעיות חשובות ומורכבות בגובה של עשרות מטרים. לפני שמונה חודשים הוא השתחרר מהצבא, עבד בחקלאות בקיבוץ שכן, ותיכנן ללמוד לימודים גבוהים. איבדנו בחור מקסים, חבר טוב, ילד טוב עם לב זהב שמאוד אהב את אמו ואת משפחתו. הטרגדיה בלתי נתפסת. צור מאוד אהב להתאמן, והיה בכושר מעולה ובריא לחלוטין. הוא עבר משימות מורכבות בצה"ל ודווקא כאן, באימון כושר בקיבוץ, איבדנו אותו".

   


  פרסום ראשון: 08.01.20 , 23:15