ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: משה נחומוביץ'
  7 לילות • 19.02.2020
  מחונן
  הטראומות ממחבלים בהתנחלות כשהיה ילד, היציאות אחרי הופעות עד שלוש בלילה, האבהות לחמישה לפני גיל 32, הקושי לדחות סיפוקים, ההחלטה הזוגית לא לשיר עם נשים, והפנצ'ר שלקח לו רק 50 דקות להחליף. תוך ארבע שנים חנן בן ארי הפך מההוא ששר את 'החיים שלנו תותים' לאחד הזמרים המצליחים בישראל, שנטחן בפלייליסט, סוגר הופעות סולד־אאוט, וכבש את המיינסטרים באופן חסר תקדים לכיפה שעל ראשו
  רז שכניק
  חנן בן ארי, אחד האמנים הכי מצליחים בישראל, אחד שמגיע גם עם התהילה וגם עם האמונה, מגלה שדברים מסובכים יותר ממה שהוא חשב. "זה היה לפני משהו כמו שנה וחצי", הוא מהרהר, "היינו בחופשה משפחתית עם אשתי והילדים, אחרי חצי גמר המונדיאל, בחוות הנמורה על הר נידח בצפון, צימר ביולוגי. הילדים הלכו לישון ואני נכנסתי לבינג', סיימתי את 'בשבילה גיבורים עפים'. זה היה בחמש לפנות בוקר ואז זה הכה בי שגם אני סוג של הלום קרב. על זה כתבתי את השיר 'אלוף העולם'".

  איפה זה נגע בך?

  "גדלתי בקרני שומרון, באינתיפאדה השנייה. ועכשיו כשיצא לי לראות את הפרק על יחיא עיאש ופיגועי התופת בסדרה של אלון בן דוד, 'רשימת חיסול', כשהגעתי לפיגוע בקו 5 בדיזנגוף תל־אביב, הבנתי ששכחתי שהיה דבר כזה. הדחקתי. ישבתי מול המסך והתחלתי לבכות כמו ילד, ופתאום הכל צף. תקופה מטורפת, אנשים פחדו לצאת לרחוב. גם אנחנו. היו מסביבנו חדירות לבתים".

   

  הכתבה המלאה - ביום שישי במוסף "7 לילות"