ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  תמונה 1
  24 שעות • 25.03.2020
  חידת היום של העלוקה: זהו את הסלבים
  מתברר שגם הסלבס יושבים בבית ומשתעממים לגמרי. כדי להפיג את השיעמום הם משתתפים באתגר שאליו התמכרה כבר חצי מדינה ומבקשים אחד מהשני להעלות תמונה מהילדות ולאתגר עוד שלושה חברים נוספים. נראה אתכם מזהים מי זה מי?
  מאור בן-הרוש

  מזהים? לפתרונות - גללו למטה.

   

   
  תמונה 2
  תמונה 2

   

  תמונה 3
  תמונה 3

   

  תמונה 4
  תמונה 4

   

  תמונה 5
  תמונה 5

   

  תמונה 6
  תמונה 6

   

  השחקן והקומיקאי גדי יגיל נדהם לגלות השבוע שיש לו מתחזה בטוויטר, שכבר צבר למעלה מ־1,250 עוקבים. בציוץ שהעלה המתחזה לאחרונה הוא אף הודה לרופא ערבי, שלדבריו "הציל לו את הראייה" בניתוח קטרקט והוסיף: "אם הם (הערבים) מספיק טובים להציל לי את הראייה, הם גם יכולים להיות חלק מהממשלה". אלא שגדי יגיל האמיתי מעולם לא עבר ניתוח קטרקט. "גדי יגיל יש רק אחד. הגשתי תלונה במשטרה ובכוונתי לתבוע את המתחזה", כך צייץ יגיל בפרופיל חדש שפתח.

   

  אנה ארונוב חזרה מצילומים בברזיל היישר לבידוד של 14 יום. ואם היה לכם ספק, אייל בעלה לא השאיר אותה להתבודד עם עצמה וכפה על עצמו בידוד גם כן. צעד חכם לשלום בית, גם ככה כולנו עוד שנייה בסגר מלא.

   

  לא מעט אנשים התאכזבו כשמסיבת פורים הראשית של עופר ניסים בוטלה עקב הקורונה. זמן קצר אחרי כן גם החתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג הצטמצמה, וניסים, שהיה אמור לנגן ל־1,500 אורחים, נעדר גם מהאירוע הזה. מי שרצה בכל זאת ליהנות מהמוזיקה שלו היה צריך לעבור מתחת לבית של ניסים במרכז תל־אביב במוצאי שבת. כי לפי איך שהשכנים הרגישו ושמעו, עופרה לגמרי עלתה.

   

  מי שזיהתה את הפוטנציאל במכירת אלכוג'ל — אולי המצרך הכי מבוקש על המדף — היא אלין כהן, שביומיום מייצרת איפור ומעכשיו גם מוצרי חיטוי. העלוקה תוהה אם השלב הבא יהיה ייצור נייר טואלט.

   

  אייל גולן ממשיך במסורת אירוח זמרים בסלון ומעלה לייב כדי שכולם ייהנו. הערב תורו של ליאור נרקיס להגיע. השאלה אם גולן ונרקיס גרים במרחק של עד 100 מטרים, המרחק שמותר לנוע סביב הבית?

   

  אם ניסיתם להשיג את מושיק גלאמין בימים האחרונים והוא היה עסוק ולא הבנתם למה, כי בכל זאת כלום לא קורה בגלל הקורונה, אז רק שתדעו שהוא צילם קליפ בבית שלו — שיר פרודיה לווירוס שמבוסס על להיט של סלין דיון, All coming back to me now. מתברר שהשיעמום גם מוליד דברים מצחיקים.

   

  נראה שללירן כוהנר ובעלה גיא גיאור כיף בבידוד, כי הם לא שוכחים לפנק אותנו בתמונות דביקות שאותן הם מעלים לאינסטגרם.

   

   

  לירן כוהנר ובעלה גיא גיאור
  לירן כוהנר ובעלה גיא גיאור

   

  הסלבס מאחורי תמונות הילדות:

  1. שי מיקה

  2. טום אביב

  3. מלי לוי

  4. אליאב אוזן

  5. אנה ארונוב

  6. טלי אורן

   


  פרסום ראשון: 25.03.20 , 21:42