ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  נטשה ושרון פרי. “סיוט שלא נתפס” | צילומים: איתן גליקמן
  חדשות • 31.05.2020
  עתי נקבר ביום הולדת שנתיים
  מאות ליוו אתמול את עתי הקטן לקבורה לאחר שטבע למוות בבריכה המשפחתית במהלך סוף השבוע • הוריו תרמו את קרניותיו ושסתומי ליבו של בנם הפעוט ופנו לציבור: “אל תגידו ‘לי זה לא יכול לקרות’. זה קרה לנו ברגע אחד וזה ילווה אותנו כל חיינו, היו ערניים כדי שהאסון שלנו יהיה האחרון”
  איתן גליקמן ומתן צורי

  בית העלמין החדש שבחדרה היה מלא אתמול במאות בני משפחה, חברים ותושבי העיר שליוו את עתי בן השנתיים למנוחת עולמים לאחר שטבע בבריכה המשפחתית. הוא היה אמור לחגוג את יום הולדתו השני, אבל במקום זה נשא אותו אביו בידיו והוא נטמן באדמה, כשמאות המלווים ממררים בבכי.

   

  עתי הקטן מצא את מותו כשנכנס לבדו לבריכה המשפחתית שלשום לעת ערב, בזמן שהוריו טיפלו בשני הבנים הגדולים לאחר יום בילוי משותף. מי שמצאה אותו הייתה סבתו, המתגוררת בסמוך. הוריו, נטשה ושרון פרי, עדיין מתקשים לעכל את האובדן הפתאומי והנורא. "זה בלתי נתפס מה שקרה לנו, טרגדיה שלא נתפסת, הורים קוברים ילד ועוד ביום ההולדת שלו. זה לא הגיוני", אמרה בדמעות אמו.

   

  האב שרון מחבק ממושכות את אשתו ומוסיף בקול חנוק: "אל תגידו, 'לי זה לא יכול לקרות'. זה קרה לנו ברגע אחד וזה אסון שילווה אותנו כל חיינו". השניים נעזרים בחברים ובצוות המקצועי של בתי הספר בכל הנוגע לבניהם הגדולים, עתיר בן ה־12 ודביר בן התשע. "בכל דקה אנחנו יודעים היכן הילדים שלנו נמצאים, יש לנו איכון טלפוני שלהם, הכל ידוע לנו, הם לעולם לא נעים לבד. זה פשוט סיוט שלא נתפס", ממרר האב שרון בבכי.

   

  המשפחה תרמה את קרניות עיניו ואת שסתומי הלב של עתי. "החלטנו לתרום את איבריו שלשום כי יש אפשרות להציל ילדים אחרים", מספרת אמו. "תרמנו את העיניים המדהימות של עתי שיהיו אצל ילד אחר וימשיכו לראות את העולם, תרמנו גם את שסתומי הלב שלו, שיעניקו חיים לילדים אחרים".

   

  הבריכה בחצר הבית. עתי יצא לבדו
  הבריכה בחצר הבית. עתי יצא לבדו

   

   

  נטשה ושרון פונים להורים באשר הם בבקשה: "קיבלנו את עתי השובב והסקרן במתנה לשנתיים. עצב, בכי וכאב גדול לא ישיבו לנו לעולם את עתי שלנו. אנחנו מרוסקים ומבקשים – תהיו ערניים כל העת. בבקשה שמרו על הילדים, כדי שהאסון שלנו יהיה האחרון".

   

  בתוך כך, מצבה של הפעוטה בת השנה שטבעה אמש בבריכה פרטית באשדוד מוסיף להיות קשה אך יציב. פרמדיקים של מד"א פינו אותה לבית החולים אסותא בעיר כשהיא מורדמת ומונשמת. מתן כהן, פרמדיק שהגיע למקום, סיפר: "הפעוטה שכבה בסמוך לבריכה כשהיא מחוסרת הכרה וללא נשימה. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים שכלל טיפול תרופתי והנשמה".

   

  עתי פרי ז"ל
  עתי פרי ז"ל

   


  פרסום ראשון: 31.05.20 , 23:08