שלישי 14 ביולי 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: ענת מוסברג
  24 שעות • 29.06.2020
  העלוקה: דקל וקנין ואייל גולן מפרידים כוחות
  מאור בן־הרוש

  רק חודשיים עברו מאז שאייל גולן הרים את הכפפה וזיהה את הפוטנציאל הכלכלי הגדול של ילד הפלא מטבריה דקל וקנין. זו נראתה כמו עסקה מצויינת לשני הצדדים: ליווי נוצץ וצמוד, כתבות בכל מקום וקמפיין פרסומת למותג גלידות שמוערך בכמה עשרות אלפי שקלים. אממה, הקשר העסקי לא כל כך צלח וכפי שהעלוקה פרסמה היום באינסטגרם לראשונה, וקנין ו"ליאם הפקות" החליטו לפרק את החבילה. מקורבים מספרים שמשפחתו של וקנין לא נתנה לליאם הפקות מספיק מרחב והתערבה בהחלטות המקצועיות מה שגרם לחיכוכים בין שני הצדדים, שכאמור החליטו לסיים את העבודה המשותפת.

   

  לקוראת אוולין הגואל בוקר טוב. קודם כל אנחנו מצטערים אם פתחנו לך עין ובגלל זה נהג המונית שנסעת איתו ברח עם הארנק שלך. אבל שתדעי שהעלוקה ממש התרשמה ממתחם ה־VIP שפתחת יחד עם שלומי קוריאט והמשפחה שלו תחת סוכת המציל בחוף בוגרשוב בתל־אביב. חוץ מזה, בפעם הבאה שאת קונה כמעט את כל הקרטיבים מ"אני הולך", עדיף שתסגרי איתו דיל, בכל זאת אנחנו בישראל. צהריים במרכז תל־אביב. דנה אינטרנשיונל מטיילת עם שלושת כלביה כשמסכה על פניה ולא מתביישת להתכופף ולאסוף את הצרכים של אחד מהכלבים. הכי ויוה לדיווה. אנחנו לא יודעים מה אתם עשיתם אתמול בצהריים, אבל אם תשאלו את קוונטין טרנטינו הוא יספר לכם שהוא ישב ללאנץ' תל־אביבי עם חבר על יין וסיגר. מי צריך שמיים פתוחים כשיש כל כך הרבה הוליווד ברחוב. תאחלו רפואה שלמה ליוצא הריאליטי ג'וזי זירה ולבסטי שלו שקד קוממי שאובחנו כחולי קורונה. ג'וזי שהרגיש חולשה בימים האחרונים לאחר שבילה במועדון יחד עם חולה מאומת, סובל מחום גבוה, וקוממי, שגם הוא הרגיש חולשה, הלך להיבדק ונמצא חיובי, אבל מסר שהוא כבר מרגיש הרבה יותר טוב. ולמי ששהה לידם בימים האחרונים, גשו להיבדק דחוף.

   

   

   

   

  צילום: רפי דלויה
  צילום: רפי דלויה

   

   

  "העלוקה" לא הבינה אם רמי הויברגר עושה חזרות לדמות מאוד עצבנית, או שהוא פחות אהב להיתקל בצלם "העלוקה" שתיעד אותו בזמן איכות עם הבן הקטן והמתוק שלו. סליחה וזה

   

  פרסום ראשון ובשעה טובה: השחקן ליאור רז ואשתו מיטל מצפים לבייבי מספר ארבע

   

  |
  |

   

  |
  |

   


  פרסום ראשון: 29.06.20 , 22:19