שלישי 14 ביולי 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: אביגיל עוזי
  חדשות • 29.06.2020
  הנערה מפרשת הכדורגלנים: "הגוף קפא"
  מאז אותו ערב היא במצוקה, מסוגרת בחדרה • "שחקני הכדורגל ניצלו אותי, המוח אמר לא – אבל לא הייתה אפשרות לסרב" • הוריה: "הרסו את נפש הילדות לטובת הצרכים החייתיים שלהם כגברים"
  מאיר תורג'מן

  "אף נערה בגילי לא מתכננת לעבור בתוך חצי שעה מיד ליד. המוח אמר לי שזה איום, אבל הגוף קפא וסירב לעצור את זה. זה קרה כל כך מהר, שלא הייתה לי אפשרות להגיד לא. הם ניצלו אותי". כך, בקול שבור, תיארה הנערה בת ה־15.5 בפני הוריה את הערב שבו נקלעו היא וחברתה לאירוע טראומתי שאותו יתקשו לשכוח.

   

  הנערה, שסיימה כיתה י' כתלמידה מצטיינת, סיפרה להוריה: "השחקנים שאלו אותנו באיזה כיתה אנחנו. עניתי י"א, ואחד מהם אמר 'בטח, אין לכם 16'. הייתה תחושה של אי־נוחות בדירה, אבל חשבתי שבטח נצא עוד מעט, כמו שהם הבטיחו לנו".

   

  הוריה אמרו אתמול כי אחרי שתיקה ארוכה החליטו לומר את אשר על ליבם. הפרשה נחתה עליהם ערב לפני הבר־מצווה של בנם הקטן. "הבת שלי באה בסערה ואמרה 'אמא, אני רוצה לספר לך משהו דחוף. אחרי שסיפרה פרצה בבכי. לשמוע את דבריה זה כמו סכין בלב. מה עשיתם לתינוקת שלי? איך העזתם לגעת בה? איך לא הייתי שם לשלוף אותה מהתופת".

   

  האב האשים את הכדורגלנים: "הייתה להם התנהגות חלקלקה, ראו בילדות טרף שצדו אותו. זאת הייתה תוכנית פיתוי. הזמינו להן מונית שהביאה אותן לדירה, הזמינו להם אוכל, עברו למשחק שתיית צ'ייסרים, והם כרגע בסיטואציה שהילדות מרגישות שהן חייבות להם. התמימות הביאה את בתי לכך שהיא קפאה. גם האלכוהול ששתתה השפיע עליה. זה גיל שקשה להפעיל שיקול דעת גם כשהמוח צועק לא".

   

  עו"ד ששי גז | צילום: דנה קופל
  עו"ד ששי גז | צילום: דנה קופל

   

   

  ההורים אמרו: "אחרי כמה משפטים הם הרי מבינים שעומדת לפניהם ילדה. אם זה לא היה מתוכנן אז מדוע הם נשארו בבית ולא יצאו איתן למרחב הציבורי כפי שהבטיחו? הם הרסו את הנפש של הילדות לצורך הצרכים החייתיים שלהם כגברים. מאז המקרה הילדה במצב נפשי קשה, מסתגרת בחדר. כרגע חשוב לנו לעטוף אותה רגשית". עו"ד ששי גז, שמלווה את המשפחה: "הילדה היא הקורבן, צר לי שמנסים להפוך אותה לסוג של נאשמת".

   

  שני כדורגלני מכבי ת"א חשודים בבעילה אסורה בהסכמה וכן במתן אלכוהול לקטינה. הם מכחישים וטוענים כי הנערות (שלהן טרם מלאו 16) הציגו עצמן כבנות 18. הפרקליטות תחליט האם להגיש נגדם כתב אישום.

   

  הכדורגלנים החשודים | צילום: עוז מועלם
  הכדורגלנים החשודים | צילום: עוז מועלם

   


  פרסום ראשון: 29.06.20 , 23:59