ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  |
  חדשות • 30.06.2020
  טהרן, האיחוד
  הזמרת ריטה וזמר איראני ידוע הם שניים מ־17 אמנים מרחבי העולם שמופיעים בקליפ אשר הופק בחסות האו"ם לגיוס תרומות למאבק בנגיף הקורונה
  איתמר אייכנר

  במאבק בצרה העולמית הזאת כנראה שבאמת אין גבולות, אין הבדלים, אין קטנוניות. זמר איראני ידוע בשם אראש אווין הסכים להופיע לצד הזמרת הישראלית ריטה בקליפ בינלאומי שהופק בחסות האו"ם במטרה לגייס תרומות למאבק בקורונה.

   

  את הקליפ, שהופק תחת הסיסמה "סולידריות בינלאומית במאבק בקורונה", יצרו שני ישראלים שחיים ועובדים בהוליווד: המלחינה שרון פרבר ובמאי המוזיקה גב מירון. המטרה היא לגייס תרומות ל"קרן הסולידריות של האו"ם למלחמה בקורונה", שתומכת בארגון הבריאות העולמי.

   

  פרבר ומירון גייסו לקליפ 17 זמרים מעשר מדינות. כולם הצטלמו מבצעים את השיר I'm standing with you של דיאן וורן בעיבוד מוזיקלי מיוחד של פרבר, מלחינת מוזיקה לתוכניות טלוויזיה, סרטים וקונצרטים שהייתה מועמדת לפרס ה"אמי" ארבע פעמים. בפרויקט השתתפו גם כ־160 נגנים, ביניהם מקהלת גוספל ותזמורת של צוות רפואי מטקסס. בשלב הבא נערכו כל הקטעים לקליפ מרגש אחד.

   

  בתוך מקבץ האמנים בסרטון הופיע גם הזמר האיראני אראש אווין מטהרן. הלל ניומן, הקונסול הכללי של ישראל בלוס־אנג'לס, סיפר כי היוצרים עידכנו אותו כי מאחורי הפרויקט עומדים ישראלים ושזמרת ישראלית ממוצא פרסי תופיע לצידו, והוא קיבל החלטה מודעת להשתתף. במיזם מופיעים גם זמרים מאיטליה, בריטניה, הודו, יוון, דרום־קוריאה, ארה"ב, קניה ואוסטרליה. שמות האמנים מראים כי היוזמה באמת חובקת עולם: רנה פלמינג, וואהו, כריס מאן, מריו פרנגוליס, טינה ארנה, ראסל ווטסון, ולריה אלטובלי, סומי ג'ו, מייקל גוט, הילה פליטמן, ליה ביי, פדריקו פציוטי, איליסיה פירס, האריהרן ועדן קונטס בת התשע, בתה של פרבר וכוכבת בפני עצמה.

   

  בתיווך הקונסוליה, הקליפ, אותו ניתן למצוא ביוטיוב, יקבל במה בתוכנית שתשודר בערוץ הטלוויזיה JLTV, המגיע ל־40 מיליון בתי אב.

   


  פרסום ראשון: 30.06.20 , 23:58