חמישי 13 באוגוסט 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום : ידיעות אחרונות
  24 שעות • 12.07.2020
  העלוקה | מצא את ההבדלים: רוי בוי vs ארז דה דרזנר
  מאור בן הרוש

  "חשוב לי להבהיר, אני זה לא הוא!" כך פנה יוצא "האח הגדול 2" ארז דה־דרזנר לעלוקה כשהחלו להשוות בינו לבין רוי בוי, שנמצא כרגע בעין הסערה בעקבות "סרטון הבדואים" הגזעני . ארז, בעייתי? "כותבים תגובות ללא הרף, מתייגים אותי ללא הפסקה בפייסבוק בגלל דמיון. חשוב שיבינו — אין בינינו שום קשר".

   

  העלוקה לא יודעת אם החגיגות של בני פרץ ומשפחתו במהלך הסופ"ש במלון קרלטון בתל־אביב קשורות לכך שפרץ ידע שביצת הזהב שחלק עד כה עם אייל גולן, איתי לוי, הולך לעזוב את הצד של גולן ולהישאר כנראה אך ורק בניהולו. אבל רק נספר שכמות החיוכים שהעלוקה קלטה מצד משפחת פרץ מפלילה לגמרי.

   

  טום אביב אמנם עשה בדיקת קורונה לפני שבוע שתוצאותיה התבררו כגבוליות, אך אתמול הוא קיבל תשובה ודאית מהבדיקה השניה — יש לו קורונה. לא שזה שינה הרבה, הוא כבר שבוע וחצי מבודד בביתו. ולמי שחושש למצב רוחו אין סיבה לדאוג, הוא מתבודד בבניין יוקרה ברוטשילד.

   

  בזמן שרוב הזוגות מציינים בחגיגות צנועות את תאריך השנה לתחילת הזוגיות שלהם, אביבית בר־זוהר וויני שלה החליטו לציין שכבר עבר חודש מאז הכירו. ואיך הם חגגו? בחופשה במלון הכוללת ארוחת שף פרטי, כשערב קודם לכן השניים התארחו במסעדה תל־אביבית פנסית. ושלא תחשבו שזה נגמר בלי מתנה שלא הייתה מביישת חגיגות עשור יחד. ועל זה נאמר כל אחד והלו"ז שלו.

   

  לצמד הנצחי אסי עזר ורותם סלע. העלוקה רוצה להזהיר אתכם שיש מצב שזוג חדש בתעשייה הולך לגנוב לכם את ההצגה — עומר אדם ועדן בן זקן. אחרי צאת הסינגל החדש שלהם, המסיבות המשותפות והקליפ החרוש, בן זקן הצטלמה יחד עם אדם למותג משקפי השמש שבבעלותו, ולנו זה נראה שזה רק עניין של זמן עד שהצמד יקבל פרויקט טלוויזיוני.

   

  העלוקה מבסוטית על רותם אבוהב ובעלה שי שלא זזים לשום מקום בלי מסכה ואף לרגעים נראה כאילו השניים נמצאים בפרסומת לאחת כזו. רק חבל שהמסכה של הבעל קצת פחות מחמיאה. אבוהב לטיפולך.

  |
  |
   

  "חשוב לי להבהיר, אני זה לא הוא!" כך פנה יוצא "האח הגדול 2" ארז דה־דרזנר לעלוקה כשהחלו להשוות בינו לבין רוי בוי, שנמצא כרגע בעין הסערה בעקבות "סרטון הבדואים" הגזעני. ארז, בעייתי? "כותבים תגובות ללא הרף, מתייגים אותי ללא הפסקה בפייסבוק בגלל דמיון. חשוב שיבינו — אין בינינו שום קשר"

   

  כבר סימסתם בשעה טובה לנלי תגר בת ה־37 שנמצאת בהיריון שני? תגר, אמא לרשי בן השלוש, מצפה הפעם לחסידה בצבע ורוד. שיהיה במזל

  צילום: רפי דלויה
  צילום: רפי דלויה

   


  פרסום ראשון: 12.07.20 , 22:28