ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: שאול גולן
  ממון • 21.07.2020
  מתגעגעים לאוכל במטוס? מהיום תוכלו להזמין הביתה חמגשית כמו בטיסה
  חברת תממ, שסיפקה בתקופות הקיץ שלפני הקורונה 40 אלף ארוחות ביום לטיסות, תמכור ארוחות מטוסים, חמגשיות ומגשי אירוח • בוחנת אפשרות לפתוח חנות פופ־אפ בקניוני עופר
  נווית זומר

  מתגעגעים לאוכל של מטוסים? חברת תממ (תעשיית מזון מטוסים), המספקת בתקופות הקיץ 40 אלף ארוחות ביום ל־150 טיסות, מנסה לשמר את הפעילות במפעל גם בתקופת הקורונה.

   

  תממ מציעה לראשונה לקהל הרחב ארוחות מוכנות של מטוסים ב־10 שקלים למנה, וכן מגשי אירוח של פירות חתוכים, כריכים וחמגשיות.

   

  באתר החברה אפשר לבצע הזמנות הביתה (בגוש דן בלבד) ללא עלות משלוח (בהזמנה ב־300 שקל ומעלה) או באיסוף עצמי מחנות המפעל בנתב"ג.

   

  תממ, שמציעה (בתקופות רגילות) גם שירותי קייטרינג לאירועים, ארוחות וכיבוד למגזר הפרטי והעסקי, בוחנת כעת אפשרות לפתוח חנות פופ־אפ בקניוני עופר למכירת מנות מטוסים.

   

  "רוב העובדים שלנו עדיין בחל"ת"

   

  מנכ"ל החברה אמיר שוצמן אמר אתמול ל"ידיעות אחרונות" כי "בימים רגילים אנחנו מעסיקים 550 עובדים, אבל כרגע כמעט כולם בחל"ת. מדובר בעובדים משכבה סוציו־אקונומית נמוכה, שיושבים כבר ארבעה חודשים בבית, ואני מחפש דרכים להחזיר אותם לעבודה. בזכות יולי־אוגוסט היו לנו בתקופות השיא הכנסות שנתיות של 100 מיליון שקל.

   

  "עכשיו אנחנו פועלים רק עם 5% מהעובדים, והיחידים שלוקחים מאיתנו מנות אלו ישראייר בטיסות לחו"ל, איירופלוט ומטוסי מטען. מדובר בכמה עשרות ארוחות בודדות לשבוע. המפעל קיים 70 שנה, וכעת אנחנו מנסים להמציא את עצמנו מחדש, בין היתר להיכנס עם חמגשיות למלונות קורונה, וגם פתחנו סוג של מסעדה בנתב"ג להאכיל את עובדי המטענים.

   

  "יש אנשים שמאוד אוהבים את האוכל במטוס ורגילים אליו שנים. זה מזון שמיוצר תחת הבטחת איכות מהגבוהות שיש. אנחנו מספקים מנות גם למטוסים פרטיים ולכן החלטנו כעת להציע מנות מוכנות לקהל הרחב, חלק מנות למטוסים וחלק חמגשיות שהתחלנו לייצר רק כדי לעבוד. חמש ארוחות של טיסות עולות 50 שקל, וניתן לחמם אותן במיקרוגל או בטוסטר. זה טוב גם לילדים בבית. מחיר של חמגשית עומד על 18 שקל לארוחה, עם מגוון רחב כמו עוף, בקר, צמחוני, ותוספות", הוסיף שוצמן. את המהלך של חברת תממ מלווה הפרסומאי אורי אוברוצקי.

   


  פרסום ראשון: 21.07.20 , 19:51