yed300250
הכי מטוקבקות
  צילום: רונן פדידה
  7 לילות • 03.11.2020
  "יש שלושה גלים של פרידה: כשזה נגמר- כאפה, כשאתה מבין שזהו - בוקס, וכשיש לה חבר - נוקאאוט"
  הקנאה שהרסה את הזוגיות. המלחמה להוכיח שהוא שווה גם בלעדיה. המשפחה שהמליצה לו להחליף קריירה. והרצון לא לטלטל את הכלב טוי בין שני בתים. חצי שנה אחרי הפרידה המתוקשרת מטיילור מלכוב, בן זיני סוף־סוף מרגיש שהתאושש. עם תפקיד ב'הבנים והבנות' הוא מסביר למה הסתירו שהם יחד לפני שהגיעה לגיל 16, מספר על ההפקות שהפסידו כי חשבו שהם חסרי עומק, ומגלה מדוע לא דיבר עם אביו על הסתבכותו עם החוק
  גבי בר חיים

  בשבוע אחד ליבו של בן זיני נשבר פעמיים: הפעם הראשונה הייתה הפרידה מבת זוגו טיילור מלכוב. השנייה כש־30 אלף עוקבים אינפלו באינסטגרם. ולא רק הלב נשבר, גם האגו התאבד. "הייתי גמור", הוא מתמצת. "30 אלף עוקבים פשוט הלכו ביום! ולמה? כי לא רוצים אותך לבד. מרגע הפרידה היה חודש שלא יכולתי לעשות כלום. זה היה אני, המיטה, פופקורן וסרטים. סוג של בחורה. העסק התפרק. הלב שלי התפרק. הכל מתפרק, ועכשיו אני גם צריך להבין מי אני? ומי אני בלעדיה?"

   

  מי הוא: בן זיני (להלן בנזיני), 24, טאלנט ואושיית רשת, 465 אלף עוקבים. מי היא: טיילור מלכוב, המכונה טיי, 18 וחצי, טאלנטית ואושיית רשת בביקיני, 793 אלף עוקבים. יחד הם היו פאוור־קאפל שצמח דרך שרשור להיטים ויראליים עד לפריים־טיים ('האח הגדול VIP', 'זוג מנצח VIP'). אבל אחרי שלוש שנים הזוגיות נגמרה, השותפות הסתיימה, ולכו תפרידו עסק, זוגיות וכלב, טוי זיני, 52.8 אלף עוקבים, שסוף־סוף הצליח להיגמל ממוצץ. אה. ולקינוח, מדורי הרכילות יושבים לכם על הכתף. "מאוד קשה לצאת מצמד ולהתחיל מחדש. ואני לא רוצה להתיימר, אבל מאז אורנה ומשה דץ לא היה פה צמד שהיה בפרופיל כזה גבוה. אני במלחמה יום־יומית להוכיח שאני שווה מקצועית גם בלעדיה".

   

  מה היה הרגע הכי קשה?

   

  "לקוחות היו אומרים למנהל שלי, 'לא רוצים בנזיני לבד, רק בנזיני וטיילור'. אמרתי לו, 'תעשה קסם'. ואין קסמים".

   

  וברמה הרגשית?

   

  "זה קשה להפריד. יש שלושה גלים של פרידה", הוא מהרהר. "הראשון כשזה קורה. השני זה כשאתה מבין שוואלה, זה אמיתי. והשלישי זה כשיש לה בן זוג".

   

  כמו שלבי האבל.

   

  "יותר כמו כאפה, בוקס ונוקאאוט. אבל מה? אחרי נוקאאוט אתה קם. פה, לא".

   

  "כשראיתי שיש לה חבר, נהיה לי כמו תוהו שחור". מלכוב ודנינו
  "כשראיתי שיש לה חבר, נהיה לי כמו תוהו שחור". מלכוב ודנינו

   

   

  איך נודע לך שטיילור המשיכה הלאה?

   

  "היא העלתה לאינסטגרם ושלחו לי. שם הבנתי שזה כבר לא שלי, סופית".

   

  וזה שלירן דנינו, הבן זוג החדש שלה, גם זמר, זה לא ממש עוזר.

   

  "והוא מבוגר ממנה ב־11 שנה, והיה עליהום על הדבר הזה. אבל אלה הבחירות שלה, אם טוב לה אני שמח".

   

  היתה תחרות מי מתאושש קודם?

   

  "חד־משמעית. כשראיתי שיש לה חבר, נהיה לי כמו תוהו שחור. לא רק שלי אין זוגיות ולה יש, גם אין לי שירים משלי ואין לי הופעות. אני בהלם שהצלחתי לצאת מזה".

   

  היה רגע שאמרת לעצמך: הקריירה שלי נגמרה?

   

  "היו רגעים שהמשפחה המליצה לי לשנות פאזה. באתי מספורט. אמרתי לעצמי, לך תעשה קורס מאמנים בווינגייט. הבנתי שזה לא ריאלי. אני מאוד אוהב מצלמה. וקיבלתי עוד עצה מההורים: תיזכר מי היית לפני טיילור, לבנזיני היו חיים לפני טיילור! כשאתה מזכיר לעצמך, אתה מזכיר לקהל".

   

   

  × × ×

   

  עכשיו, יותר מחצי שנה אחרי הפרידה, זיני כבר עומד על שתי רגליים. החיוך מסנוור, העור שזוף, העיניים כחולות, כאילו עבר פילטר ולנסיה בעודו בחיים. לא פעם בראיון עיניו יתמלאו דמעות. בחור רגיש, מה שנקרא גבר עם רחם, רק עם קוביות בבטן. דקה אחרי, הוא חוזר להיות הבחור הזה שעדיין גר עם ההורים ולא עושה כלים. כמי ששייך לדור הריאליטי, לפעמים קשה לדעת מתי הוא כן ומתי הוא פשוט נותן טסטה. "לפני חודש ומשהו היה מצעד של 'ישראל בידור' וזכיתי ביוטיובר השנה. כבנזיני וטיילור היינו זוכים כל שנה. אבל לבד? לא האמנתי שזה קורה".

   

  הקורונה תפסה אותו ואת מלכוב בברזיל, בצילומים של 'זוג מנצח'. "טסנו לשם כשהיו איזה שני חולים בארץ, ליאור נרקיס ועוד אחד (צוחק), וכשנהייתה החרפה של המחלה החזירו אותנו לארץ באמצע הצילומים. נכנסנו לבידוד יחד, וכבר שם היינו מרוחקים. היתה תחושה שהגיעו מים עד נפש לשנינו. הבנו שאין כבר את הרצון הזה להיות קרובים. זה היה סיר לחץ. אפשר להתחיל לריב על למה גמרת את החלב, ולסיים בלמה את מתנשקת עם גבר בסרט. היום אני מבין שהייתה קנאה בינינו, וכשהבנתי שאני לא יודע למה אני מקנא, אם זה כי היא עושה תפקיד עם גבר אחר, או שזה בגלל שהיא עושה תפקיד ואני לא, שם הבנתי שיש בעיה".

   

  היו שמועות על פרידות עוד קודם, אתם קראתם לזה משבר. נשארתם יחד מסיבות כלכליות? אמרו לכם שעדיף לכם להישאר זוג בשביל לעבוד?

   

  "כשהיו לנו פרידות קטנות כולם חשבו שבכל מקרה נחזור, והעדיפו שלא תהיה אווירה של כעס. היו פעמים שהריבים שלנו פלשו לתוך העבודה, לא הגיוני שצלם צריך לעצור את הצילומים לעשר דקות כי בנזיני וטיילור חייבים לדבר".

   

  הרגשת שאהבה זה לא מספיק?

   

  "בניגוד ללחשושים שהיינו ביחד 'כי זה עשה כסף או הרים לנו את העוקבים' - האהבה שלנו נוצרה לפני שהצלחנו. חודשים אחרי הפרידה עדיין אהבתי אותה. לפחות עשר פעמים כתבתי לה בווטסאפ 'בואי ניפגש' ו'אני מתגעגע' ולא שלחתי. היום אני מה־זה שמח על זה. יום לפני הפרידה הסופית נסעתי עד לקיסריה, לבית של אמא שלה. עמדתי מחוץ לבית עם קפוצ'ון שחור. הכי דרמה! יורד גשם! ואני שם שבור, אומר לעצמי, אני אכנס או לא אכנס? אני רואה אותן דרך החלון ואני יודע שאם אני נכנס זה בשביל להחזיר אותה".

   

  ונכנסת?

   

  "לא. הסתובבתי ונסעתי הביתה. למחרת נפרדנו. שנינו בכינו".

   

  ומי נפרד ממי?

   

  "בגלל שאהבתי אותה לא הייתי מסוגל להגיד את זה. עשיתי הכל כדי שזה יקרה. לקראת הסוף נפלט לי, 'אולי תסעי לאמא שלך ונדבר עוד שבוע'. היא נעלבה והלכה. בכל הריבים הקודמים עצרתי אותה, אבל באותו יום נתתי לה ללכת. באתי הביתה, תפסתי את הראש. אמא שלי חיבקה אותי. התפרקתי".

   

  ואיך זה נוהל פורמלית?

   

  "הייתה שיחה עם הסוכן. עם היחצנית. שיחה על הכלב. היו המון פרמטרים, כמו בגירושים. ידענו שחתמנו על חוזה של שש ספרות ונהנינו וטסנו ועשינו הופעות והרווחנו סכומים שאנשים בני 50 לא עושים, וגם הפרידה הייתה ברמה שאנשים בני 50 לא עושים".

   

   

  × × ×

   

  וזיני לא סתם התפרק. הוא נשבר לחתיכות. ההוכחה המצולמת למצבו הנפשי הפריך הייתה בתוכנית 'אופירה וברקו', שם פרץ בבכי מול המצלמות כשנשאל על הפרידה.

   

  אופירה ניגבה לך את הדמעות.

   

  "פתאום ראיתי אותם אחרת, אשכרה יש להם לב. זה היה רגע קשה. בגלל זה החלטתי שאני לא מתראיין יותר בנושא עד שאני לא עובר את זה. לכל אחד יש שלדים בארון. יכולתי להביך אותה מול מדינה שלמה, היא יכלה להביך אותי. אחרי שלוש שנים אתה יודע הרבה על בן זוג שאתה יכול להרים אותו ולרמוס אותו במילה. אני העדפתי רק להרים אותה".

   

  הרגע הראשון שבו הרגיש שווה בזכות עצמו היה ב'חלק ממני', קליפ שבו הוא מגלח את שערו, מחווה ללידה שלו מחדש, פחות לבריטני. "והוצאתי את זה בלי טררם ובלי פינס. זורק את זה ביוטיוב והולך לישון. הצלחה מסחררת".

   

  ההצלחה החזירה לך את הביטחון העצמי?

   

  "לא. תשאלי למה לא".

   

  למה לא?

   

  "כי בנזיני כמו בנזיני, תמיד יהיו אנשים שיגידו, זה הצליח אחי, כי זה על טיילור. היה לנו משבר גדול לפני הפרידה וכתבתי חצי פזמון. אורגינל זה יצא לי מהלב. מאז אני לא כותב עליה מילה. היא לא הבחורה היחידה בעולם. אמרו שאני רוכב על הפרידה. זה מה שאמרו לי בשיר הראשון".

   

  נעלבת?

   

  "מאוד. אתה כותב מהבטן ואומרים, אתה לא שווה כלום בלעדיה. אמרתי לעצמי, לפני שאני מתחיל מחדש אני רוצה לסיים את הפרק הישן שלי. קניתי מצלמה וכל פעם שהיה לי קשה, דיברתי אליה. קראתי לסדרה 'מחשב מסלול מחדש', וערוץ הילדים קנה אותה. בפעם הראשונה ראו אותי בלי טיילור. הייתי חשוף לגמרי. ואז הגיעה הכאפה: היא החליטה לתבוע אותי על 200 אלף שקל. המכתב עוד לא הגיע וכבר צלצלו חברים ואמרו לי כנס דחוף לרכילות. על מה היא תבעה? על זה שדיברתי עליה, שהזכרתי את השם שלה בבלוגים. ראיתי את הכותרת ונהיה לי שחור! מתחילים לרוץ לי סרטים בראש, מה אם סבתא שלי ראתה את זה? היא הייתה בת בית אצלנו, מחוברת אליה. ההורים לקחו את זה מאוד קשה, הרגישו שזה סכין בגב. שם הייתה ההבנה שטוב שנפרדנו. פה הקושי התחיל להתהפך להקלה".

   

  כמה היה שווה המותג בנזיני וטיילור?

   

  "המון. בואי נגיד שאחרי 'האח הגדול' הופענו 70 הופעות בחודש את מאמינה לי שלא עניין אותי כסף כשנפרדנו? כל מה שרציתי זה להוכיח שאני שווה גם בלעדיה".

   

  למה עמוד היוטיוב המשותף שלכם המשיך איתך אחרי הפרידה ולא איתה?

   

  "זה היה שלי מלכתחילה. היא רצתה שנעלה בערוץ שלי, כי אצלה יש תכנים של ביוטי. מי ידע אז שנהיה גדולים מהחיים. אמרתי לה, אם ניפרד הערוץ הזה נשאר שלי. יותר מזה: יש חוזה!"

   

  איך הסתיימה ההתנהלות המשפטית ביניכם?

   

  "הגיע מכתב איום בתביעה, החזרנו מכתב מעו"ד וזה התנדף. לדעתי היא לא ידעה מה היא עושה".

   

  אגב, מי בסוף לקח את טוי, הכלב?

   

  "אני. הגענו להסכמה שמן הראוי שהוא יישאר כאן, שבע נפשות מחוברות אליו. גם כדי לא לטלטל את הכלב. והיא יכולה להגיע מתי שהיא רוצה. אמרה כן־כן, אבל זה מעולם לא קרה".

   

  ראית אותה מאז?

   

  "בהשלמות של 'זוג מנצח'. יום אחרי המכתב על התביעה. הייתה אווירה עכורה. ואנחנו צריכים לשחק שם זוג!"

   

  מה עשית?

   

  "נכנסתי לתפקיד. ואז יצאנו החוצה והיא אמרה שאני מצליח על גבה, שאלה למה אני לא יכול להצליח לבד. משפטים מאוד פוגעניים. לקחתי את זה קשה".

   

  דיברתם מאז?

   

  "לא מסוגל לדבר איתה. זה בן־אדם זר".

   

   

  × × ×

   

  הם הכירו במסיבת יום ההולדת ה־15 המוגזמת שלה. מלכוב כבר הייתה דוגמנית וכוכבת 'הבנים והבנות' בערוץ הילדים. הוא, שעשה את צעדיו הראשונים ברשתות כשטיפס על טנק והפך ויראלי, כבר הספיק לצבור עוקבים ורצה עוד. שניהם היו בזוגיות, ולא אחד עם השני. "זו לא הייתה אהבה ממבט ראשון", הוא אומר. "היא תמיד צחקה על האנגלית שלי, אז כתבתי על זה שיר, 'אני קורא לך טיי האו אר יו טודיי?' הזמנתי אותה להקליט, וזה התפוצץ. בקליפ שיחקנו זוג עוד לפני שהיה בינינו משהו, והיה עליהום של הביקורת. אם נעצור שנייה את הסיפור המכוער, היינו מרץ' (מרצ'נדייז) מושלם".

   

  בדיוק.

   

  "חשבו שאנחנו רק מוצר מדף פלסטיקי. כמו הבלונדינית שחושבים שהיא מפגרת בריאליטי? זה מה שחשבו עלינו".

   

  למה לדעתך?

   

  "בגלל פער הגילים. בגלל הפרובוקציה. בגלל שחשבו שזו לא באמת אהבה, אלא בשביל כסף. כמה הפקות גדולות לא קיבלנו כי לא היינו ערכיים מספיק או חסרי עומק?"

   

  אני חושבת שהשתמשתם בביקיני, בסקסיות, אולי טיפה יותר מדי.

   

  "אני לא איתמם. ידענו שאנחנו משחקים באש".

   

  טיילור היא אחת הכוכבות הצעירות שהכי השתמשו באיך שהן נראות כדי למנף את עצמן וחטפו על זה המון ביקורת. כמו שנטע אלחמיסטר אמרה לי, "אם אני הופכת את עצמי לאובייקט מיני במודע, זה לא בעיה בעיניי. אני מוכרת בגדי ים". אתה מסכים?

   

  "זה לא שעושים שיחה ו'עכשיו תהיי עם בגד ים'. זה די־אן־איי של בחורה. טיילור גאה באיך שהיא נראית, וכחבר שלה תמכתי בזה. אולי אם הייתה שיחה, היינו מחליטים לא לעשות את זה כי זה פגע בנו לא פעם כשזה נראה מיני מדי".

   

  הרגשת לפעמים שאתה קצת מקריב את בת הזוג שלך, את הגוף שלה, לטובת הרייטינג?

   

  "בזמן אמת היה לי נוח עם זה, כי מה, זה שלי. היא ישנה איתי בלילה. מה אכפת לי. כל כך הייתי בטוח במקום הזה שלא הרגשתי שאני מחפצן אותה".

   

  לא אתה. אחרים.

   

  "זה היה חלק מהדבר הזה שנקרא 'בנזיני וטיילור' והיה לנו קו אדום, אבל עד אליו מותר להיות סקסיים".

   

  מה היה הקו האדום?

   

  "ידענו שאנחנו מחנכים ילדים. אלכוהול, סמים, סיגריות – אין להם לגיטימציה".

   

  אבל חיכיתם לצאת מהארון עם הזוגיות עד שהיא תהיה בת 16. כלומר ידעתם שזה שהיא קטינה זאת בעיה.

   

  "חיכינו רק כמה חודשים, עד שהיא הייתה בת 16. ידענו שפרסום זה לתת למדינה שלמה להיכנס לנו לתחתונים, ויכולנו למשוך את זה עוד שנה. אבל ידענו שעדיף שאנחנו נשלוט במידע. אז הוצאנו את זה וזהו".

   

  מה אתה הכי זוכר מהתגובות?

   

  "קראו לנו פדופיל וזונה. חטפתי בעיקר כי קצת שיקרנו לקהל בהתחלה, היינו בארון. כנראה שכעסו על ההסתרה".

   

  עכשיו פורסם שהיא הולכת לשחק את סינדרלה עם טל מוסרי, בן ה־45. זה סבבה מבחינתך?

   

  "זו הצעה מקצועית שהיא קיבלה. זה משחק, זה לא ריאליטי".

   

  השאלה היא אם ילדים מבינים את ההבדל.

   

  "אין לי מה לענות על זה. למה אני צריך לדבר עליה, חיים שלי?"

   

  זה לא עליה, זה על ערכים. אגב, יצאת פעם עם אישה שמבוגרת ממך מאוד?

   

  "אותי אישית זה לא מושך. אני אוהב שהן צעירות יותר או בגילי. זה הקאפ אוף טי שלי. לא עושה לי את זה להיות עם מישהי שכבר בשלב אחר בחיים. נגיד חמש שנים מעליי, אישה בת 29 כבר רוצה להתחתן. זה ממש פער גילים. אצל גברים זה שונה. אפשר להיות בן 27 ולצאת עם מישהי בת 19. מעבר לזה, אותי זה לא מושך נשים מבוגרות ממני".

   

   

  × × ×

   

  החותמת הנוכחית למעמדו היא תפקיד הנחיה לצד הפיגורות עודד פז ואנה זק בתוכנית 'הבנים והבנות' (תשודר בימים שני ורביעי בשעה 15:30, ערוץ הילדים ב־yes וב־HOT). העונה החדשה עולה במקביל להשקת BIGI, שירות הסטרימינג הראשון בישראל לילדים ונוער שיהיה נקי מפרסומות וירכז את כל התכנים של הערוץ, כולל טיפים ממשפיענים כמו זק וזיני. העובדה שבעבר הציעו לזיני, המיוצג בסוכנות SPOT, את הג'וב כחלק מצמד, ולא ויתרו עליו כשהוא לבד, מוסיפה קורט של סיפוק. "זו הפעם הראשונה שרוצים אותי לבד. יש לזה משמעות".

   

  ספר על פדיחה בשידור.

   

  "קראתי לאנה זק פעמיים טיילור. בכל זאת בלונדינית. עיניים כחולות. כולם נקרעו מצחוק. נפלט. אבל איך אני אומר לעצמי? עדיף שזה ייפלט לי בהנחיה ולא בסיטואציות אחרות!"

   

  בנזיני, שפתח בפברואר השנה סוכנות ייצוג בעצמו, שנקראת 'אקשן' ומתמחה בכוכבי רשת, היה ילד שהתעניין בעיקר בספורט. בנעוריו היה אלוף ישראל בשחיית 100 מטר גב וסגן אלוף ישראל בטניס. נולד בחדרה, בכור בין חמישה אחים ואחיות, לעינב, ממותג האופנה היוקרתי סאמפל, ולקותי, איש נדל"ן. האב נחשד בעבר בהסתבכויות עם החוק. פעם, בסכסוך עם השכן שנגמר בבית המשפט. בהמשך, עוכב לחקירות בחשד למעורבות בסחיטה באיומים, ולא הוגש כתב אישום. כשבנזיני היה בבית 'האח הגדול', הוריו וטיילור טסו מעל במסוק כדי להביע בו תמיכה, אבל לא הספיקו לראות אותו. בתסכולו הרב, זיני האב שבר עם אגרופו את חלון המסוק. "אבא שלי היה כל כך נרגש, והוא בחור גדול ויש לו יד גדולה ונשבר החלון בטעות. לא ראיתי בזה אישיו כמו שהמדינה עשתה מזה", אומר בנזיני. "אבא שלי הוא מספר אחת. גדל באולגה, הארדקור. הוא גיבור הילדות הכי גדול שלי. גם אם הוא עשה משהו לא בסדר, כנראה שהייתה לזה סיבה. הוא בנה את עצמו ואולי הוא הכיר בדרך אנשים פחות ישרים, אבל זה בנה אותו".

   

   

  "קראתי לאנה זק פעמיים טיילור, בכל זאת בלונדינית". ב'הבנים והבנות'
  "קראתי לאנה זק פעמיים טיילור, בכל זאת בלונדינית". ב'הבנים והבנות'

   

   

  דיברת איתו פעם על זה?

   

  "לא. אני לא רוצה להביך אותו או לתת לו תחושה שהוא הורס לי. פעם רצו שאני וטיילור ניתן הופעה למשטרה, וזה התבטל כי לאבא היה פעם תיק. אני לוחם צדק והלכתי עד הסוף. שאלתי איך יכול להיות שיוצא סיירת לא יכול להופיע בגלל תיק שנסגר לפני 20 שנה? וגימגמו לי בפנים שאלה הנהלים. נעלבתי. בטח שלא סיפרתי לאבא מילה".

   

  כשזיני היה בן 15 החליט אביו להשקיע את כל כספו אצל אלי רייפמן, מיליונר ואיש עסקים שהסתבך בפלילים, צבר חובות בשוק האפור ונידון לארבע שנות מאסר, מהן ריצה שלוש בכלא. "גדלנו בבית הכי יפה ותמיד היה כסף", בנזיני נזכר. "לפני תשע שנים אבא שלי החליט ללכת על הקופה ונכנס לעסקת מניות מאוד גדולה, ושיעבד את הבית וכל מה שהיה לו וגם כל מה שלא היה לו לאלי רייפמן, בן־אדם גאון שנכנס לבעיות, ואבא שלי נהיה חבר מאוד טוב שלו והחליט לעזור לו. רק כדי שהבן־אדם הזה יחזיר את החברה שלו לשליטתו וביום מן הימים הוא יחזיר לו. הוא סמך עליו. אני אפילו זוכר בתור ילד לילה אחד שרייפמן מצלצל לאבא שלי, 'קותי עשינו את זה!' ואני זוכר את אבא ואמא עם דף ועט מחלקים מאה מיליון שקל למשפחה. ושבוע אחרי, היו שם דברים מתחת לפני השטח שאבא שלי לא ידע. אלי מצא את עצמו בכלא. ואבא שלי מצא את עצמו בלי הכסף".

   

  מה זה בלי כסף?

   

  "בלי כסף ברמה שעזבנו את חדרה כי הוא לא היה יכול להראות את הפנים שלו ברחוב. מבית שלושה דונם ובריכה עברנו לגור שבע נפשות בבית של שלושה חדרים ברמת אביב. ודווקא כשהוא בשפל של החיים שלו, דווקא אז אבא שלי הלך וקנה לכולם אייפון הכי חדש. ואנחנו ידענו שאין. ראינו אותו יוצא בחמש בבוקר מהבית וחוזר שלושה ימים אחרי, גמור. רק שלא נרגיש חסך".

   

  דיברתם על זה?

   

  "לא. התביישתי. לא רציתי להביך אותו".

   

  מתי זה נגמר?

   

  "אחרי שנתיים וחצי־שלוש. אני זוכר שיחה של ההורים כילד, שאבא נוסע לאילת בשתיים בלילה כי יש שם מישהו שחייב לו 3,000 שקל. ואמא אומרת לו מה, בשביל 3,000 שקל תיסע לאילת?! אז הבנתי כמה המצב גרוע. אחרי שלוש שנים אבא שלי עשה כמה חיבורים אסטרטגיים ונפתחו לו דלתות. ואת רואה את הבית, טפו־טפו, לא חסר לנו כלום".

   

  בבית, שיהיה בריא, יש אפילו קומה של 120 מ"ר, ובה זיני ואחיו גרים בכיף. באמת למה לעזוב את הבית? "אני אגור בבית לפחות עוד שנה", הוא אומר. קצת מבאס להיות רווק בקורונה, שמעקרת את כל רעיון הדייטינג. אבל בנזיני לא מרגיש שחסר לו כלום. "אני מקבל באינסטגרם אלפי הצעות מנשים. פעם קיבלתי סרטון של מישהי ללא לבוש עם מטרה כתובה ומנוסחת היטב מה היא רוצה ממני. אני מרגיש מחולל! מה אני, צעצוע?"

   

  מה אתה יודע היום על זוגיות?

   

  "אני יודע לאהוב. ויותר מזה, אני מאוד־מאוד אוהב שאוהבים אותי. בפעם הראשונה שאמרתי לטיילור 'אני אוהב אותך' לא אמרתי את זה ככה. אמרתי לה, 'אני אוהב את זה שאת אוהבת אותי'".

   

  וכמה קשה היה לחזור למשחק? לפלרטט? לחזר?

   

  "הכי קשה בעולם! לפחד לנשק מישהי זה מסריט את הראש! מה אני אעשה אם אקבל סירוב?"

   

  קיבלת?

   

  "קיבלתי סירוב. אבל לא כי היא לא רצתה. היא פשוט לא מתנשקת בדייט ראשון. יום למחרת כבר התנשקנו. אני אוהב שעושים לי חיים קשים".

   

  gabibarhaim79@gmail.com

   


  פרסום ראשון: 03.11.20 , 02:34
  yed660100