חמישי 26 בנובמבר 2020
בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם
נגישות
ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  צילום: דנה קופל
  ממון • 18.11.2020
  אלין כהן תובעת: "סיפקו לי אלכוג'ל לא תקני", החברה: "פועלים בתקנים מחמירים"
  ליטל דוברוביצקי

  כוכבת הרשת אלין כהן בת ה־19 הגישה השבוע תביעה של 5 מיליון שקל נגד חברת קאופמן תמרוקים, שייצרה בעבורה אלכוג'ל. התביעה הוגשה לביהמ"ש המחוזי לאחר שמשרד הבריאות הודיע בחודש שעבר כי הוא "מזהיר את הציבור מצריכה ורכישה של המוצר 'אלין כהן – אלכוהול ג'ל קריסטלי לשמירה על הגיינת הידיים', המיוצר על ידי קאופמן תמרוקים".

   

  באזהרה נאמר כי "מבדיקת מעבדה שנערכה למוצר נמצא כי הוא מכיל כ־25% אלכוהול, בניגוד למצוין על תווית המוצר (70%). אלכוג'ל חייב להכיל כ־70% אלכוהול. כהן מדגישה בתביעה שהגישה באמצעות עוה"ד אהוד וליאור דהאן כי "קאופמן הטעתה את כהן ואת הציבור ופגעה בה לא רק בהיבט המסחרי כלכלי, אלא גם בשמה הטוב". עוד נטען בתביעה כי כהן הייתה אמורה להרוויח 375 אלף שקל, "רווח שנמנע בשל מחדלי קאופמן תמרוקים".

   

  עוה"ד רון אביב וליאור בנימין, באי־כוח קאופמן: "בטרם הוגשה התביעה שיגרנו מכתב התראה לכהן בגין הוצאת לשון הרע נגד שולחתנו, והבהרנו כי מוצרי קאופמן, לרבות האלכוג'ל, מיוצרים בהתאם לתקנים מחמירים. הובהר כי לדרישת כהן נארז המוצר במכלים ממותגים שסיפקה, ונמסר לידיה כשהם תואמים את מפרט ההזמנה. איכות המכלים, התאמתם לאחסון אלכוהול ותנאי האחסון היו באחריותה. כל ירידה בריכוז האלכוהול אינה קשורה לקאופמן, שפעלה לפי תקנים מחמירים".

   


  פרסום ראשון: 18.11.20 , 19:47