yed300250
הכי מטוקבקות
  צילום: שי פרנקו
  7 ימים • 13.01.2021
  אזולאי אימפריה
  היא לא מוכנה לנשק את אבא על השפתיים או לזייף זוגיות עם איתי לוי בשביל פרסום, אבל עם יותר מחצי מיליון עוקבים באינסטגרם, תפקידים לצד אסי כהן וגל גדות וקולקציות אופנה בעיצובה, קים אור אזולאי לא פחות מצליחה מהמתחרות שלה. בשיחה פתוחה היא מספרת על הרגעים שבהם הלחץ כמעט הכריע אותה, על התקופה שאכלה 800 קלוריות ביום, על אבא שלה שלוקח אותה לקנות קונדומים וגלולות, ועל החברות עם המשפחה של פרסיליה קשתי
  טל גלעדי | צילום: שי פרנקו

  כבר שנים שהיא על המסך בסדרות מדוברות, באינסטגרם חצתה את החצי מיליון עוקבים. אלילת נוער שעברה בכל התחנות. אז איך זה שאתם עדיין לא סגורים על מי זאת בדיוק קים אור אזולאי? כנראה שגם בגלל שהיא לא מסכימה לשחק לפי הכללים החדשים. למשל, אומרת לא למבצעים חשאיים כמו אלה. "יחצנים קודמים שלי אמרו לי, 'בואי נדביק לך איזה שם. בשנה אחת כולן יצאו עם עומר אדם והפכו לכוכבות, אז בואי נגיד שאת יוצאת עם איתי לוי. בואי נשלח תמונה שלכם. נעשה קצת פייק ניוז. נשלח לגיא פינס מחשבון פייק באינסטגרם הודעה שמקורבים מספרים שהתקרבתם, ואת תראי איך זה יעלה אותך על הגל. זה לא הפקה, בשנייה עושים דבר כזה'. כולנו רואים אחד את השני בכל מקום, היו מצלמים אותי עם איתי ושולחים".

   

  אוקיי, אז למה לא?

   

  "צחקתי להם בפנים. לחצתי בטירוף על החי”ת בווטסאפ ואמרתי 'זה לא יקרה בחיים'. אנחנו יושבות פה בן אדם שפוי מול בן אדם שפוי, שאני אזייף זוגיות בשביל כותרת? ב־90 אחוז מהזמן זה עושה לי רע שאני הילדה הטובה של התעשייה כי רק טרגדיות קונים בדוכנים, ואצלי, טפו־טפו, אין שערוריות".

   

  אם היית צריכה לזמן לחייך שערורייה, איזו היית מזמנת?

   

  אזולאי וזיו. “חתיך הורס"
  אזולאי וזיו. “חתיך הורס"

   

   

  אם היית צריכה לזמן לחייך שערורייה, איזו היית מזמנת?

   

  "תכתבי: קים אור אזולאי לא יודעת מה לעשות, היא נקרעת! רוצים את חבר שלה באן־בי־איי ולה יש פרויקטים בארץ. מה היא תעשה? האם היא תטוס אחריו? כנסו".

   

  מצחיק אבל מתסכל. 

   

  "זה מדכא לראות אנשים שעושים ריאליטי ופתאום מתפוצצים. אני שואלת את עצמי, מה אני עושה לא נכון? עוד מעט אני עשור בביזנס הזה. למה עליי לא מדברים ככה?"

   

  אולי גל גברעם, שישבה ב'אח הגדול' ודיברה על סקס במטוס עם האקס, תוכל להסביר לך.

   

  "עלו לה מאז 'האח' מאה אלף עוקבים! היא חברה שלי ואני יושבת ורואה אותה מספרת את הדברים האלה בטלוויזיה ואני לא מבינה איך. בחיים לא הייתי מסוגלת לספר סיפור כזה. יש לה ביצים מטורפות".

   

   
  גברעם. “בחיים לא הייתי מסוגלת"
  גברעם. “בחיים לא הייתי מסוגלת"

   

   

   

  אז אולי קצת עזרה מאלין כהן, שהצטלמה מתנשקת עם אבא?

   

  "לא משנה אם זה הוחלט מראש כתעלול יחצני או לא, בסוף זה הביא לה שערים, חיקוי ב'ארץ נהדרת'. מה חשבתי על זה? בגדול זה הזיה. משהו שבחיים לא הייתי עושה, לא בבית ולא בפרמיירה. אבל יש הרבה דברים שבנות אחרות עושות ואני לא עושה. האמת, ראיתי את התמונה הזו כשהייתי פה במטבח ליד אבא שלי, ובאינסטינקט שלי אמרתי לו, 'אם הייתי אומרת לך לתת לי נשיקה בפה בשביל תמונה היית נותן?' הוא אמר כן, ואני אמרתי לו 'איכס!' תשמעי, קראתי על זה קצת אחר כך ומתברר שזה מנהג מקובל בבתים אחרים". 

   

   

  אזולאי. “עד שאני מעלה תמונה בבגד ים ומתלבטת, קופצת תמונה של נטע אלחמיסטר ששמה לי עשר־אפס. וסורי, זה עושה את שלו לביטחון" | צילום: שי פרנקו
  אזולאי. “עד שאני מעלה תמונה בבגד ים ומתלבטת, קופצת תמונה של נטע אלחמיסטר ששמה לי עשר־אפס. וסורי, זה עושה את שלו לביטחון" | צילום: שי פרנקו

   

   

  מה בתים אחרים? אבא שלך אמר כן.

   

  "אבא שלי הוא הצד המרוקאי, אולי בגלל זה זה נראה לו לגיטימי (צוחקת). אבל אנחנו לא נעשה דבר כזה. חוץ מזה, אנחנו יכולים לשבת פה בבית ואני אדבר איתו על סקס, ואקנה איתו גלולות וקונדומים. בגיל 12 הוא כבר הושיב אותי ואת אחותי לשיחה על סקס, מה מותר ומה אסור. ברמת הפשט. אנחנו משפחה פתוחה".

   

  ככה, אפס מבוכה?

   

  "אין אצלנו. כששכבתי בפעם הראשונה באתי להורים וסיפרתי להם יחד, זה לא היה להכניס לעגלה קונדומים בשקט כשאני הולכת עם אמא לסופר־פארם. כשהתחלתי לצאת עם חבר שלי אבא אמר לי, 'כפרה תיהני. יאללה, שלום על ישראל'".

   

   

  עם גדות בפרסומת. “הזכירה לי כמה רחוק אפשר להגיע בלי ללכלך את הידיים"
  עם גדות בפרסומת. “הזכירה לי כמה רחוק אפשר להגיע בלי ללכלך את הידיים"

   

   

  × × ×

   

  בתוך הרעש שמייצרות המתחרות שלה, קים אור אזולאי (18) מתגאה בלא פחות הצלחות ובעיקר בבחירה לעשות את זה בדרך שלה. עוד לפני שגויסה השנה לתיאטרון צה"ל במסלול הטאלנטים, אמא שלה גייסה אותה להיות כוכבת. מאז שלמדה ללכת התרוצצה על סטים של פרסומות, הייתה מהראשונות להפוך לאושיות אינסטגרם, ומגיל 15 מתקתקת תפקידי משחק בסדרות בקצב שבני גילה מגלים חצ'קון חדש. 

   

  'ככה זה' עם אסי כהן ודנה מודן, 'אילת' לצד ניב סולטן ו'ספיידרז', שיתוף פעולה בין ניקלודיאון, טין ניק ו־HOT, שמשודרת בימים אלו ב־170 מדינות ומציפה את האינסטגרם שלה בהודעות של ילדים מכל העולם. כך יצא שמתחת לשפתיים של אלין כהן, יש מישהי שמגלגלת - איך אוהבים שם את הפועל הזה - לא פחות ממנה. לפי הערכת שווי שמוסרים השבוע המנהלים של אזולאי, תפקיד בסדרת נוער מכניס לה כמאה אלף שקל, על קמפיינים מסחריים לחברות בינלאומיות כמו סמסונג ו־FILA, שהיא הפרנזטורית שלהן, קיבלה בסביבות חצי מיליון שקל ועל עיצוב קולקציות תחת שמה לחברות כמו טרמינל איקס, מאק וטופטן היא גורפת עוד מיליון שקלים. לזה תוסיפו אינסטגרם עם 544 אלף עוקבים, עם קהל ערני ומטורגט של נערות בגילה וצעירות ממנה, שמאפשר לה לתמחר פוסטים, סטוריז וטיקטוקים מסחריים באלפי שקלים ועד עשרות אלפים. ומה קיבלנו? עוד לא דירה, אבל מחשבות ריאליות על אחת. "אני יכולה להשקיע, זה כבר ברמות של לקנות דירה, אבל הכל צריך להיות מחושב כדי לא לעשות טעויות. בגיל 14 התלהבתי לקנות נעליים של גוצ'י ב־2,500 שקל ובשנה שעברה קנו לי תיק של לואי ויטון. עכשיו קורה לי התהליך ההפוך, אני אומרת, 'יש לי כסף, אבל האם בא לי לשים 15 אלף שקל על תיק?'"

   

   

  עם כהן ומודן ב'ככה זה'. “אסי ביקש לעשות איתי טיקטוק, מיוזמתו"
  עם כהן ומודן ב'ככה זה'. “אסי ביקש לעשות איתי טיקטוק, מיוזמתו"

   

   

  אכן התלבטות. פעם כוכבים צעירים היו עושים הפקה ומקבלים איזה דיסקמן.

   

  "אני לא יותר עשירה היום מההורים שלי. אני עובדת מגיל צעיר ותמיד הייתי מודעת לכסף. להגיד לך כמה יש לי בחשבון בדיוק אני לא יודעת, אבל אני כן מעורבת בכמה נכנס לי מכל פרויקט וסטורי".

   

  מי שיודעת הכל זאת אמא שלה, רויטל אזולאי (41) שעובדת במפעל המשפחתי לפירוקי אסבסט, אבל רוב היום מתפקדת כמנג'רית של הבת. קריס ג'נר מראשון־לציון. לוקחת לאודישנים, מקימה חמ"ל יחצנים וסוכנים במטבח. חשבון האינסטגרם של קים, שמקבל בבית יחס של נכס מניב לכל דבר, פתוח קבוע גם בנייד שלה. חוץ מאשר לקים היא אמא גם לקורל (20), קורן (16) וקייל (11). את השם האחרון היא מסבירה כ"לא נשארו שמות עם ק' בעברית, וקובי זה ביג נו־נו, מצטערת". לפומרניאן שצווחת עכשיו קוראים קלואי, ובקרוב תצטרף אליה גם הכלבה קוקו. קים מודה שהיא מעדיפה שתשומת הלב תישאר עליה. "כל שנה מציעים לנו לעשות סדרה על המשפחה וזאת אני שלא רוצה. כי ברגע שאני אכניס מצלמות לבית הזה ואעשה מהמשפחה שלי עסק, אני אתחיל להרגיש לבד. לא יהיה לי לאן לברוח. אין לי הרבה חברות בגילי, רק שתיים, ואת חבר שלי. אני רוצה שהאחים שלי יישארו האחים שלי וההורים - הורים. ברגע שאני אהפוך אותם לעסק, מה יישאר לי בחיים האלה?"

   

  היא נכנסה לעניינים רשמית בכיתה ה', בעונה הראשונה של הסדרה 'הבנים והבנות' שמשודרת בערוץ הילדים והפכה ליצרנית כוכבי ילדים כמו אנה זק וטיילור מלכוב. "באודישן לסדרה מבקשים ממך ליצור סרטון שיקבל הכי הרבה לייקים. אחרים הגיעו לשם כדי להיות סלב, אבל אני עוד לא הבנתי שאפשר. באתי כדי להרים קקי במשימה ולזכות". בגיל 13, כשהיא תופסת תאוצה באינסטגרם, כבר ידעה שהיא שווה מימון. "באתי לאמא ואמרתי לה שאני רוצה לייצר ליין של כובעים, משהו שישדרג לי את הלוק. זרמו איתי, סבא נתן לי את המימון הראשוני וזה חזר אליו ביג טיים. שנה אחרי זה כבר השקתי קולקציית קפסולה משלי, בחמש אחר הצהריים ביום ראשון היו בקניון עזריאלי אלף בנות בתור. גדולות יותר ממני. והן מתעלפות לראות אותי, לא הבנתי מה קורה פה".

   

  כשנחתה במשחק, הבינה שאף אחד לא מסמפט שם את הילדות עם העוקבים ולקחה כמורה את עופר חיון ('שעת נעילה') והוכיחה שהיא הרבה מעבר. התפקיד הראשון היה הבת של אסי כהן ב'ככה זה'. "אני בטיול שנתי, חושבת איך לשים משחת שיניים על הבנים בלילה והסוכנת שלי מתקשרת ואומרת שיש לי אודישן ושההורים יבואו לקחת אותי מהטיול. לא ידעתי בכלל שזה ביג. על הסט הייתי הילדה הקטנה עם הכובע, והם כולם שחקנים מוערכים. ישבתי עם אסי ושאלתי אותו איך זה שהוא עושה כל כך הרבה דמויות ובסוף כשפוגשים אותו הוא כזה נחבא אל הכלים. הופתעתי מכמה הוא שקט על סטים. בסוף הוא ביקש לעשות איתי טיקטוק, מיוזמתו".

   

  הבאה לשיחות על הסט הייתה כבר גל גדות. "כשהסוכנות שלי שרית ולורנס הודיעו לי שיש לי פרסומת איתה ל־HOT, מרוב התרגשות דפקתי את האוטו ושברתי את הטמבון. על הסט היא הייתה בקרוון משלה, שמרו עליה מהקורונה ברמות. בשביל שהיא לא תעמוד הרבה, יש מישהי בגובה שלה שנראית כמוה ומכוונים עליה את התאורה. כשהכל מוכן, גל נכנסת. הכי הוליווד, כפרה. עד שהיא נכנסת לך עם מסטיק בפה, וזה הכי ראש־העין. היא הזכירה לי כמה רחוק אפשר להגיע בלי לזייף זוגיות וללכלך את הידיים". 

   

  × × ×

   

  עכשיו קים אור (הכינוי המסחרי הוא 'קימאור') יושבת בקפוצ'ון ושיער מבולגן במטבח־חמ"ל, מפרקת סושי עם האצבעות ומודה בכנות שגם כאן קשה לה לצאת מהדמות. וזה כבר כמה שעות טובות אחרי שחזרה הביתה. "הכל גולש לי לחיים האישיים. אותך אני צריכה להרשים עכשיו כי אני בראיון, אבל את בן הזוג שלי לא. וזה קשה לי, אני לא מצליחה לעשות את ההפרדה. יפתח אומר לי, 'תשתחררי כשאת איתי. תגידי את האמת'. אני יושבת עם בן הזוג שלי והוא לא מאמין למה שאני אומרת לו. מתייעצת איתו על תפקיד ונותנת לו תשובות כאילו אני מדברת עם העיתון. והוא אומר לי, 'אבל אני קרוב אלייך, תגידי לי על מה את חושבת'".

   

  ואת לא מצליחה?

   

  "אני מרגישה אוטומטית כאילו אני מדברת באיזה רדיו, במוד שאלות־תשובות באינסטגרם, עונה דיפלומטי. זה מאבק שלי מול עצמי, לא מצליחה לדבר אחרת. נשמעת לעצמי כבר כמו איזה פטפון, לא מצליחה כבר למצוא את הכנות שלי. התרגלתי לומר את מה שנכון לומר, את מה שרוצים לשמוע".

   

  בקיץ האחרון, האמביציה שלה נהייתה גדולה גם עליה. "שנים עפתי על העומס, נהניתי ממנו. שום דבר לא היה קשה לי, תעירי אותי בארבע בבוקר ואני אעבוד עד תשע בערב, רק תיתני לי לעבוד. היה לי משפט קבוע, 'קים, כשאת לחוצה את עובדת יותר טוב', אבל בסגר הראשון כשלא עשיתי כלום ובפעם הראשונה עצרתי וגיליתי את השנ"צ, הבנתי עד כמה הנפש שלי צריכה מנוחה. הבנתי איזה מחיר אני משלמת. נהייתה לי טראומה מהעומס, טראומה שמשפיעה לי על השכל. כשאני קמה היום בחמש בבוקר לצילומים אני צריכה שלוש דקות של צחצוח שיניים כדי שתרד לי המועקה בלב. הלחץ עולה לי לנפש".

   

  מה קורה לך תחת עומס?

   

  "כשיצאנו מהסגר צילמתי שלוש סדרות במקביל ולא יכולתי להתמודד איתו. אבא שלי היה חולה קורונה אז ישנתי בבית של יפתח במשך חודש. הייתי מצלמת סצנות והבכי עומד לי בגרון. קמה בארבע בבוקר, חוזרת במונית בתשע בלילה ובוכה לאמא שלי כל הדרך בטלפון שלא בא לי יותר, 'תגידי להם שאני לא יכולה לבוא מחר ליום צילום, תגידי שיש לי חום, תחשבי על משהו. אני נשברת'. חבר שלי רואה אותי ושואל, אבל למה את בוכה? אמרת שהיה לך כיף היום. ואני לא יודעת אפילו איך להסביר. רק שאני לא מסוגלת לקום על הרגליים".

   

  מה הפחיד אותך?

   

  "שהלחץ ישבור אותי וייצא לי החשק. עזבי לספק את הסחורה, אני יודעת מה העבודה שלי ומה אני צריכה לעשות. בתחום הזה הכי מפחיד אותך שלא יבוא לך יותר. אני לא שכירה, לא עובדת אצל מישהו שמשלם לי וכל יום יכולה לקום ולהתפטר ולקבל מענקים מהמדינה. כשאני מתקרבת לשלבים האלה שכמעט יוצא החשק, שם אני מפחדת".

   

  חומרים להביא לטיפול.

   

  "תמיד אני רוצה ללכת לטיפול, אבל יש לי משהו בתת־מודע שקצת לא רוצה פסיכולוג. הרצון לשכנע את עצמי שאני מספיק חזקה כדי להיות הפסיכולוג של עצמי, לפתור לבד".

   

  אז איך את קמה? מה מפקס אותך חזרה?

   

  "ההורים שלי יושבים איתי בשולחן הזה, מסתכלים לי בעיניים ושואלים אותי, 'את רוצה להפסיק? אז בואי נבטל את הפרויקט הבא. קחי לך חופש'. ואני נרתעת, כי ככה אני מבינה כמה אני אוהבת את העבודה שלי, אני לא מסוגלת להפסיק. ולא מהתמכרות אליה, מאהבה".

   

  היה רגע שאמרת כן, אני רוצה להפסיק?

   

  "שבועיים לפני הגיוס רצו אותי לאיזה סיטקום זריז, ואמרתי לא. אני עד הגיוס לא רוצה לשמוע אף אחד. לא הייתי מסוגלת להכיל עוד הודעה של 'קים, יש לך איסוף בחמש בבוקר'. הימים ההם בקיץ השפיעו לי על השכל".

   

  את שנים מול מצלמות, גם את דימוי הגוף זה מסבך.

   

  "נפרדתי מהאקס בסגר הראשון וירדתי ארבעה קילו. תמיד העסיק אותי קצת המשקל. הייתה תקופה שהייתי אוכלת 800 קלוריות, גביע קוטג', גביע יוגורט ובערב אוכלת שטויות אצל חברים. המילה דיאטה היא אצלנו בבית כל החיים, אבל הדיאטה הזו החזיקה באמת מעט. אני לא עושה את זה יותר".

   

  את לא מעלה כל כך הרבה תמונות בבגד ים.

   

  "החשוף הזה זה לא אני. עד שאני מעלה תמונה בבגד ים ומתלבטת, קופצת תמונה של נטע אלחמיסטר ששמה לי עשר־אפס. וסורי, זה עושה את שלו לביטחון. נראה שלכולן יש את הגוף המושלם וזה הכל פוטושופ אחד גדול, כולן מצירות את עצמן לפני שמעלות".

   

  גם את?

   

  "כן, גם לי יצא לתת איזו הצרה, עשיתי את זה פעמיים ונגעלתי מעצמי. את רואה את עצמך במראה וזו לא אותה אחת מהאינסטגרם. גם הפילטרים, כבר לא יכולה להסתכל על עצמי בלי".

   

  × × ×

   

  סערת פרסיליה קשתי יכלה להיות זו שתטיס את קים אור אזולאי לכותרות. אבל היא הצטמררה רק מלחשוב על זה. אזולאי מצאה את עצמה בין הצורך להתנער ציבורית מהסיפור - דריסה והפקרה של קשיש ואז יציאה ראוותנית בלימוזינה מהכלא - ובין הצורך לתמוך במשפחה שהיא מכירה היטב שנים וקרובה אליה שנים. "אחות של פרסיליה, קארין, היא החברה הכי טובה שלי מכיתה ז'. בהתחלה היא צחקה עליי שאני כוכבת רשת שחיה בסרט, אבל אז הפכנו לחברות הכי טובות. את כל הג'וס מבית הספר היא הייתה מספרת לי, נמצאות בבית אחת של השנייה. בטלפון שלי קוראים לה 'כפיות' כי היא יכולה לבוא לפה ולהישאר לישון אפילו במיטה של ההורים".

   

  זוכרת איך שמעת על התאונה של פרסיליה קשתי, אחותה?

   

  "שמעתי על זה ביום שזה קרה, קארין סיפרה לי. הקשר שלי איתה הוא ברמה שזה התרחב לקשר גם בין המשפחות שלנו, ידענו מה הם עוברים בתקופה הזאת. אמא שלה עברה דום לב כשפרסיליה יצאה מהכלא, הייתי אצלה בבית החולים. התאונה הזאת זו טרגדיה, נורא ואיום. יש כאן משפחה שאיבדה אבא, סבא, חבר יקר. נקרע לי הלב כשאני מדברת על זה. אני נזהרת כאן במילים שלי, כי זו תאונה שיכולה לקרות לכל אחד, אבל להגיד לך שאני הייתי מתנהגת ככה אחרי התאונה וכשאני יוצאת מהכלא? לא".

   

  אמרת לה מה את חושבת?

   

  "זה נושא שלא נעים לדבר עליו. היא אחותי לכל דבר, והייתי בשבילה בימים הכי קשים, כי אחותה נכנסה לסיטואציה שכל המשפחה ספגה ממנה. הייתי שם בשבילה כמה שיכולתי. את כל הדעות שיכלו לומר על הסיטואציה הזו, אמרו. ואת מה שלא אמרו? רק המשפחה תוכל לענות בעצמה".

   

  קארין היא זו שניהלה לפרסיליה את האינסטגרם?

   

  "בכל מה שקשור לאינסטגרם, לא רציתי להיכנס לזה".

   

  ובכל זאת אחרי שפרסיליה יצאה מהכלא בלימוזינה, הסרת ממנה עוקב.

   

  "כי בואי, יש לי חצי מיליון עוקבים, ולא כולם יודעים כמה אני וקארין חברות ולמה אני תומכת בה ככה. כולם יודעים על המקרה ולא רציתי להעביר מסר שגוי לעוקבים שלי, להראות שאני עוקבת אחריה ומגיבה. הפרשה התפוצצה והתחלתי לקבל הודעות של, 'איך את תומכת בכזה דבר?' רציתי להראות שאני לא תומכת בהתנהלות הזאת אחרי התאונה, והייתי צריכה להוריד עוקב כדי לעשות סדר. זה לא אומר שאני לא חברה של קארין יותר".

   

  עשית ניהול משברים.

   

  "זה לא היה מתוכנן. לא ראיתי את זה ככזה ביג דיל, להוריד עוקב. אמרתי לקארין לפני כן שאני מורידה עוקב. באיזשהו מקום אולי היא התבאסה עליי, אבל הסברתי לה שאני דמות ציבורית ולא כולם יודעים מי היא בשבילי ומה אני בשבילה, ובדרך זה מעביר מסר לא נכון. תפסתי ממנה מרחק, כי אין מה לעשות, אני לא יכולה להיות באזור כזה נפיץ, שכל המדינה מדברת עליה ואני עומדת בראש סדרת ילדים. זה גדול ממני וגדול ממנה".

   

  × × ×

   

  כבר שבעה חודשים שהיא יוצאת עם יפתח זיו, כדורסלן בהפועל גלבוע גליל, ובן 25. "הנחיתי את אירוע האולסטאר של ליגת־העל בכדורסל, אבל הייתי אז בזוגיות וכשאני תפוסה אף אחד לא מתקרב אליי. כתוב לי על המצח 'לקים יש חבר'. במבט לאחור, מכל השחקנים שהיו שם, יפתח היה הכי נחמד אליי. שנה אחר כך הוא בא לראות אותי במופע חנוכה, הייתי עדיין תפוסה, והוא בחור ענק, חתיך הורס. 1.91 מ'. אמרתי לאמא שלי שחייבים לשדך אותו לקורל, אחותי הגדולה. כשהפכתי לרווקה פתאום קלטתי אחרי מי אני עוקבת, כתבתי לו והוא לא היה מגעול לשמחתי, התחלנו שיחה. יום אחד הוא אמר לי שהוא עם חברים בים ושאני מוזמנת, אז הקפצתי חברה שתבוא איתי. אני בשיא הביטחון שלי יושבת ומדברת, ובאוטומט אומרת לו, 'וואי איזה טוב באה לי הקורונה הזאת, אני בדיוק מסיימת את הבגרויות שלי עכשיו'. הוא קיבל חום, לא הבין מאיפה זה בא".

   

  בת כמה הוא חשב שאת?

   

  "הוא חשב שאני בת 21, כמו החברה שבאתי איתה, וזה שאני כבר מפורסמת שידר לו בגרות. אני סופר־נדלקתי עליו שם, אבל הוא נראה פתאום קצת לא בקטע. כשהוא החזיר אותי הביתה עשיתי מהלך חשוב, לקחתי לו את הכובע. הוא פתח את החלון ושאל, 'מה עם הכובע שלי?' אמרתי לו, 'אתה רוצה את הכובע? אתה צריך לבוא עוד פעם ולקחת אותו'. התחלתי איתו בפנים".

   

  זה עבד?

   

  "דיברנו שבועיים באינסטגרם והייתי צריכה לרמוז לו לקחת את המספר שלי, הוא כל הזמן אמר, 'אני בן 25. פרשת הכדורגלנים באוויר. אני לא אצא עם ילדה ואת עוד לא בת 18. זה יכול להרוס לי קריירה. את מבינה שיכולים לדבר על זה בליגה?' ואני כל הזמן חזרתי על המשפט שגיל זה רק מספר".

   

  במשך חודשיים הקשר התנהל מתחת לרדאר, גם בגלל פערי הגילים. "לא בניתי עם היחצנית שלי איזה מהלך סביב הזוגיות שלנו. העליתי את הסטורי הכי מעפן בעולם. רציתי שנספיק להכיר אחד את השני. כמה ימים קודם הנחיתי ב'נינג'ה ישראל' כשדרית קווים במקצה הנוער, והוא גם הגיע כמתמודד. לא ידענו מה יהיה איתנו והגיל הפריע, אז הצטלמנו בנפרד, לא נכנסתי לו לזמן מסך".

   

  איך שמתם בצד את הגיל?

   

  "הוא עשה שיחה עם ההורים שלו, פגשתי אותם והוא פגש את שלי. גם כדי להכיר וגם כי בתכלס, אין לי לאן להביא אותו אם לא לחדר שלי אצל ההורים. מה, נשב בגינה? כשהוא נכנס לחדר שלי, הוא נשכב על המיטה ואנחנו קולטים שהרגליים שלו בחוץ. אמרתי לאמא למחרת, 'הוא לא נכנס במיטה, מה יקרה כשהוא יבוא לישון פה?' תוך שלושה ימים נחתה פה מיטה חדשה בעיצוב אישי".

   

  מה שנקרא, הכינותי מראש.

   

  "ועוד לא דיברתי על האוטו שלי! ההורים התלבטו אם לקנות לי אוטו קטן וחמוד או לקנות מיני־ג'יפ, ובסוף החליטו על הגדול כדי שיפתח ייכנס".

   

  אמא שלה נכנסת לשיחה: "שיניתי את ההזמנה של הרכב במיוחד. יש לי עם יפתח חוזה: על המיטה הוא איתה שנה, ועל האוטו עוד שנה".

   

  בהשראת טיילור מלכוב, אתם מצטרפים לטרנד הנידה?

   

  "לי ולחבר שלי יש נידת כדורסל. ליפתח יש אמונה טפלה שאסור לקיים יחסים יום לפני משחק. אני לא גרה איתו ואני לא רואה אותו כל יומיים. אני באה אליו לפעמים יום לפני משחק אחרי מלא זמן שלא התראינו, ואין! הוא לא רוצה. זה לא כיף. ככה זה, לכל אחד יש את השטויות שלו".

   

  Talgiladi17@gmail.com

   


  פרסום ראשון: 13.01.21 , 23:34
  yed660100