yed300250
הכי מטוקבקות
  צילום: דנה קופל
  7 ימים • 16.06.2021
  "ב'אח הגדול' נעשה לי סיכול ממוקד. אני אגיש תביעה. יש בי צד שרוצה לתבוע, וצד שרוצה לשכוח את החוויה הזאת"
  רז שכניק

  רמי ורד, בזוגיות ואב לשלושה, נולד בשנת 1963 וגדל בשכונת זרנוגה ברחובות. למד בתיכון קציר. התגייס לנ"מ בשנת 1981 וסיים כסמל ראשון. עם סיום השירות הצבאי למד כלכלה וסטטיסטיקה באוניברסיטת תל־אביב. "אחרי שנה לא היה לי כסף, אז עברתי לטכנאות אלקטרוניקה, והייתי טכנאי במשך כמה שנים". בהמשך החל ללמוד משחק באוניברסיטת תל־אביב. התפקיד הראשון שלו היה בהבימה, במחזה 'בחורים טובים'. בהמשך עבר לקאמרי והפך להיות תסריטאי בתעשיית הטלוויזיה. כתב בין השאר לתוכניות 'זהו זה!', 'לילה גוב', לתוכניות של אלי יצפאן ומופעי בידור. את קריירת הסטנד־אפ החל בשנות ה־90 ב'קאמל קומדי קלאב' של שמואל וילוז'ני. הגיש פינה בתוכנית האירוח של יאיר לפיד ובהמשך הוביל תוכנית אירוח בערוץ 10. שיחק בין השאר בסיטקום 'משפחה שולטת', כתב ושיחק ב'שמחות'. כתב ושיחק בהצגה 'קח את אבא שלך ולך לעזאזל' בהבימה. בימים אלה משחק בהצגה 'עבדאללה שוורץ' שכתב לבית ליסין. ב־25 ביוני, במופת ראשון־לציון, יעלה ורד מופע סטנד־אפ חדש שירוץ ברחבי הארץ. ב־1 ביולי יופיע בהיכל התרבות תל־אביב וב־9 ביולי במשכן הפיס בנס־ציונה.

   

  יצאת רע מאוד מ'האח הגדול' אחרי הפרק עם ההתנהגות ללינור סביניק, שנראתה אלימה, מלאת קנאה והעבירה תחושות קשות. ברשתות קרעו אותך לגזרים.

   

  "זה בעיקר מאוד משונה לי. ערכו את הפרק בצורה מסוימת והסתירו את הפרטים הרלוונטיים כדי להבין את התמונה המלאה. ברור שאני לא אוהב שאני מתעצבן ככה, אבל 'האח הגדול' הוא סיר לחץ וזה יכול לקרות. בכל מקרה, מה שראיתם בפרק לא שיקף את מה שקרה. אני מאמין שאם יש אדם שגם רב עם אחרים וגם תוקף ומתנהג לא יפה, כמו יהודה יצחקוב, אז הקבוצה צריכה להקיא אותו מתוכה ולא לעזור לו. אחת הסיבות שנכנסתי לכאסח איתו הייתה לעזור ללינור, כי הוא ניסה לפגוע בה, להפיץ עליה שמועות בבית, סיפר גם לי עליה דברים. נכנסתי לריב מאוד גדול איתו והחלטתי שאני מבחינתי אדאג שהוא יודח ושאני לא רוצה אותו בסביבה שלי. כשלינור באה וניסתה לשכנע אותי להשלים איתו, מאוד כעסתי. ידעתי שהוא ניסה להתקרב אליה כדי להקטין את כמות האנשים שלא רוצים אותו בבית. זה הצליח לעבוד עליה והיא ניסתה לשכנע אותי להיות חבר שלו. כאן באמת כעסתי. מטופש לגמרי שאתה עוזר לבחורה מול מישהו שתוקף אותה ואז היא נהיית אחוקית שלו. זה הוציא אותי מטומטם. מילא שאני עוזר לך מול מישהו שכל מה שהוא עשה זה לרצות להעיף אותך והצלחתי, ועכשיו את מסתחבקת איתו. את זה לא אהבתי, אבל התעלמתי. אבל לבוא ולבקש ממני להשלים איתו? זה דחה אותי".

  קשר חברי. לא רומנטי. עם לינור סביניק
  קשר חברי. לא רומנטי. עם לינור סביניק

   

  אבל מהפרק נראה שאתה אובססיבי כלפיה ופשוט לא רוצה שלינור תתקרב אליו.

   

  "אני לא רציתי שאף אחד יהיה עם יהודה, לא רק לינור, ואמרתי את זה לכל מי שרצה לשמוע. העדפתי שמישהי כמו זהבה תזכה. בסוף כולם הצדיקו אותי. כן, מאוד התעצבנתי. ראיתי איך הוא כל הזמן מתחנף אליה ומחבק אותה אחרי שאמר עליה דברים מחרידים. זה שזה עבד עליה, ביאס אותי נורא. הרי לא הייתי עוזר לה אם הייתי יודע שהסיטואציה הזאת תקרה. ואז התפוצצתי".

   

  לא כי קינאת לה?

   

  "ממש לא. איזה עניין רומנטי? ככה רצו שתחשוב. ואני כעסתי לא כי התחבקה עם יהודה, בכלל לא היה אכפת לי, אלא עקרונית שהיא חוברת אליו אחרי מה שקרה בבית. אמרתי ללינור: 'תהיי חברה של מי שאת רוצה, אבל יש אנשים שאם את חברה שלהם, אז את לא חברה שלי'. את המשפט הזה לא בדיוק שידרו, למרות שהבהרתי את זה שוב ושוב. אמרתי ללינור, 'תתחתני עם מי שאת רוצה, תתאהבי במי שאת רוצה אבל אם את חברה של הבן אדם הזה, סבבה, את לא תהיי חברה שלי, כמו שימית הפסיקה להיות חברה שלי'. אם היו משדרים את זה, התמונה הייתה משתנה".

   

  למה לא שידרו?

   

  "כי יותר מעניין להראות מישהו שכביכול מקנא. כי האמת לא מעניינת ומחפשים רעים אלימים, שערורייתיים ומבישים. אני באמת כעסתי על לינור, שלא יישמע אחרת. רציתי לחתוך שם את הקשר איתה, אבל לא מסיבות שקשורות לרומנטיקה".

   

  דוגמה ספציפית?

   

  "אמרתי ללינור, 'אם אני עוזר לך מול מישהו כמו יהודה ואת מתחברת איתו, זה בגידה בחברות שלי, את בוגדת בי בתור חבר'. ומה קרה? הורידו את המילה 'חבר' והשאירו את המילה 'בגידה'. אז לא היה שום דבר רומנטי בינינו, אבל הציגו ככה כי היה יותר מעניין. הייתי נשוי מ־1984 עד 2019. כיום אני בזוגיות מאושרת. לאורך השנים מעולם לא הייתי בחור קנאי, בטח לא אלים מילולית, וגם היום אני לא כזה כמובן. פשוט היה נוח לצייר אותי ככה. כשיצאתי, מה שעניין אותי זה לראות את הילדים שלי, גרושתי ואת חברה שלי. אם הייתי אובססיבי או מאוהב הייתי פוגש לפני הכל את לינור נכון? אני לא. זה לא שעשיתי סוויץ'. אני מאוד מחבב אותה, היא הצחיקה אותי והיה לי נחמד איתה בבית, בהחלט סוג של רגשות חבריים".

   

  אז למה ניתקת קשר אחר כך?

   

  "מכיוון שהוצג בטלוויזיה שיש פה סיפור אהבה חוצה גילים, וזה פגע מאוד בחברה שלי, לימור, ובצדק. היא עזבה אותי ולקח לי לא מעט זמן להסביר לה מה קרה, נפרדנו לחודש וחצי. כל קשר שלי עם לינור אחרי התוכנית היה הופך את הקשקוש של סיפור אהבה בינינו, כביכול, לאמיתי כי אף אחד לא היה מאמין שאנחנו יושבים בבית קפה ומדברים. זה היה פוגע בלימור. לינור כמובן לא אשמה במה שקרה. אני בעדה ומקווה שתצליח, אבל החלטתי לנתק קשר כי זה התפרש כמשהו שהוא לא".

   

  הסברת לה את זה?

   

  "כן. היא התבאסה מאוד, אבל אני חושב שהבינה אותי".

   

  מה הרגשת אחרי ההדחה שלך?

   

  "כשיצאתי, ראיתי על הפרצופים של אנשי ההפקה. אף אחד מהם לא הסתכל לי בעיניים, כולם הסתכלו על הרצפה. הייתה לי הרגשה שדפקו אותי. לאורך התוכנית, 'האח הגדול' היה אומר לי: 'אתה לא מבין איך אוהבים אותך בחוץ'. אני אמרתי לאח, שאני לא רוצה שחברה שלי תחשוב שאני מאוהב פה במישהי. במקביל, מאוד היה חשוב לי להרים ללינור. כשפגשתי אותה היא הייתה עצובה ובודדה בבית, והיא נכנסה לי ללב, כמו תום, ליאור וגל. היה לי חשוב שיהיה לה נעים בבית. המצרך הכי קריטי במקום הנוראי הזה הוא סוג של בני ברית, הרגשה שאתה לא לבד. אספר לך עוד משהו. בהפקה ביקשו מגרושתי ומהילדים לכתוב מכתב אליי ולא העבירו לי".

   

  איך אתה יודע?

   

  "היא אמרה לי. בהפקה לחצו עליה להתראיין גם. הם לא טרחו להזם שמועות טיפשיות לגביי. כולם חשבו שאני נשוי למשל. כתבו עליי שקרים על גבי שקרים, המציאו במדיה ראיונות עם גרושתי. כשיצאתי, לקחו לי ארבע דקות להבין כמה דברים, למשל שהטעות הכי גדולה שלי הייתה ימית, שבאמת לא קלטתי אותה, חשבתי שהיא חברה שלי, האמנתי לכל הדברים שהיא אמרה לי ואחרי שיצאתי הבנתי שהיא פשוט ליכלכה עליי. הבנתי גם שרוב הדברים ששידרו לגביי, היה אני ולינור, או אני רב עם יהודה. הם גם שידרו פרומו שלי מתעצבן בשבוע שבו נרצחה אישה, מה שיצר תמונה מעוותת לגביי. כל מי שמכיר אותי וראה את שידורי הרצף יודע שזה בלוף. נעשה לי פה סיכול ממוקד. אני מקווה שזה לא בגלל שערוץ 13 והבעלים קשורים לביבי. אבל לא משנה מה השיקולים, זה דוחה. אני בחיי רק עוזר לאנשים ומתנדב ותורם. אז להפוך אותי לסוג של גבר אלים? כתבו ברשתות שאני פדופיל ורמזו שיש עניינים עם הבנות שלי. זה מטורף לגמרי".

   

  צילום: מתוך 'האח הגדול' באדיבות רשת, ערוץ 13
  צילום: מתוך 'האח הגדול' באדיבות רשת, ערוץ 13

   

  אתה נשמע פגוע.

   

  "נכון, אבל חשוב לי לציין שאני מאחל ללינור רק טוב, ושיהודה לא קיים במחשבות שלי. לפני התוכנית וגם אחריה, אני לא מי שיעמוד מהצד כשמישהו מתנהג בבריונות. על רשת וההפקה של התוכנית, אין לי שום דבר טוב להגיד. חבל שבמרדף אחרי הרייטינג שכחו להיות בני אדם. אין לי צורך להוכיח לאף אחד כלום, אני יודע מי אני ואת האמת על מה שהיה בתוכנית המביכה הזאת. הרוב המוחלט של האנשים שאני פוגש הבינו בעצמם שנעשה לי עוול".

   

  אתה שוקל להגיש תביעה בנושא?

   

  "אני אגיש תביעה, עוד לא החלטתי נגד מי. יש בי צד שרוצה לתבוע וגם צד שני שרוצה לשכוח את החוויה המכוערת הזאת. אף פעם לא ראיתי את התוכנית לפני. כשהייתי שם גיליתי כמה הם לא מוסריים וכמה רוע יש בתוכנית. יהודה למשל היה על סף אלימות פיזית כלפי מתמודדים שונים".

   

  מה מצב הזוגיות שלך כיום?

   

  "לימור ואני יחד, היא משתתפת בכתיבה של המופע שלי. היא ידעה שכל הסיפור הזה של הקנאה לא נכון, היא מכירה אותי. גרושתי אמרה לי 'עשו לך רצח אופי', היא אמרה שהגעיל אותה מה שעושים לי. אני אדם אלים? לא".

   

  מה הזיכרון הכי מוקדם שלך?

   

  "אני בן שלוש, גרנו בדירה של עמידר בקריית משה ברחובות. קנו לי מגפיים, רצתי החוצה ורציתי לקפוץ לשלולית. קפצתי, אבל זו לא הייתה שלולית - אלא בור. מצאתי את עצמי עם מים עד הסנטר בתוך הבור. צעקתי, עד ששכנה הוציאה אותי".

   

  איזו עצה היית נותן לרמי בן ה־16?

   

  "לא ללכת ל'אח הגדול'. אני מאוד מצטער שהלכתי לשם. הכסף לא מצדיק. אריק איינשטיין אמר פעם שכשאתה עושה משהו שאתה לא צריך לעשות, הכסף נגמר אבל הריח של הגועל נפש נשאר הרבה זמן. זה מתאים בול. בהופעה החדשה יש משפט שלימור כתבה לי: משדרים כל כך הרבה חרא ב'אח הגדול', כך שמפתיע שאין מצלמות בשירותים".

   

  מתי היית הכי מאושר?

   

  "בגיוס, הייתי בעננים. באתי משכונת מצוקה, בתיכון נשפטתי בגלל המוצא שלי. בצבא פתאום כולם אותו דבר. הייתה לי הרגשה שאני מתחיל מחדש, עשיתי מסיבת גיוס. הלכתי לנ"מ, ואם יש משהו שחרדים טועים לגביו, זה ההתנגדות לגיוס. לדעתי, כל עוד הגיוס חובה ואנחנו צריכים צבא, זו הרגשה מאוד טובה להיות חלק מהתרומה הזאת למדינה. אגב, הנה עוד משהו שלא שידרו בתוכנית. הייתה משימה של קליעה למטרה, אף אחד לא קלע את כל הכדורים חוץ ממני. למה לא שידרו? לא יודע. שאלו אותי על החלק שלי במלחמת שלום הגליל, סיפרתי על זה, אבל לא שידרו. הם הפרידו כל דבר שלא שירת את הסיפור שלי כביכול".

   

  האיש שתקפת אותו כל הזמן בטוויטר כבר לא ראש הממשלה.

   

  “זה לא יום חג עבורי, תתפלא. נכון שהייתי בין האמנים הבודדים שביקרו את נתניהו אבל אין בי שמחה כי המדינה עברה שנים איומות ונוצר פילוג מטורף. מספיק לראות את האיומים על נפתלי בנט או איילת שקד כדי להבין מה קרה פה ברמת השיח. ההליכה של נתניהו לא תפתור את זה כרגע. ברור שטוב שהוא הוחלף, גם כי אף אחד לא צריך להיות ראש ממשלה כל כך הרבה זמן, גם לא שר, גם לא ראש עיר. אבל עבורי זו שמחה מהולה בעצב על מה שנהיה פה”.

   

  הפסדת מזה שביקרת את נתניהו?

   

  “זה פגע בי כלכלית, לגמרי. יש ועדי עובדים שהפסיקו להזמין אותי בגלל מה שכתבתי על ראש הממשלה. זו הייתה פגיעה מטורפת עבורי במונחים מספריים של כסף כי ההכנסה העיקרית שלי מתקבלת מהופעות לוועדים. תחשוב על כל החברות הממשלתיות בתקופת ביבי, הרי הן לא יזמינו אמן שנגדו. אמרו לי את זה בצורה גלויה. תבין, נתניהו יצר סיטואציה שאתה לא יכול למתוח ביקורת עליו. הוא השתמש בתקציבים מטורפים כדי לבנות כלים מסייעים אדירים ברשתות החברתיות, שלא לדבר על ערוץ 20 שעובד למענו ואפילו על ערוץ 13. תן לי את הסכומים שנתניהו הוציא על שיווק עצמי באינטרנט, ואני יכול תוך שנתיים לגרום לכולם להתפלל לארנבות ולהקים כנסיית ארנבות. לפגוע בפרנסה של בן אדם בגלל דעה, זה דברים שקורים בסוריה, ברוסיה, בטורקיה. זה לא אמור לקרות בישראל. כל הזמן אמרו לי, ‘אתה עושה טעות, אל תזדהה פוליטית’”.

   

  ובכל זאת המשכת.

   

  “הסיבה העיקרית לביקורת שלי על נתניהו הייתה מה שראיתי כאבא של ילד אוטיסט. ממשלות נתניהו היו מהגרועות ביותר לבעלי מוגבלויות בארץ והזדעזעתי מאפס העניין שהפגינו בליכוד לגבי הנושאים האלה. עצם זה שמנסים לפגוע בך כלכלית, ואפילו לא בגלל דעה פוליטית אלא כי אתה מבקר את ביבי, זה חמור מאוד. אגב, אני לא שמאל כמו שחושבים. אבא שלי לקח אותי כילד לראות את מנחם בגין נואם. אבל בסיטואיה שביבי יצר פה, אם אתה נגדו, זה אומר שאתה נגד כל הימין. אגב, גם החרדים לא ימין בעיניי. אנשים שמתנגדים לגיוס לצה”ל רחוקים מלהיות ימנים”.

   

  נראה שהתמתנת אחרי היציאה מ'האח הגדול'.

   

  “זה נכון. היום אני לא כותב על פוליטיקה כמעט. קרה לי משהו ב’אח הגדול’. המפגש עם רונית הביביסטית עשה לי דווקא טוב. לפני, היה בי הרבה כעס על אנשים, בעיקר כמוני מעדות המזרח, שתומכים בנתניהו כי אני יודע שבמשמרת שלו גדלו הפערים בין אשכנזים למזרחים, שמצבם פחות טוב, כמו גם מצב הפריפריות. רונית הייתה סוג של סדין אדום ברשת וגם היום היא כותבת דברים שלא לעניין. אבל בעקבות המפגש איתה הרגשתי שאני לא רשאי מוסרית לתקוף אדם על הדעה שלו. גיליתי בבית שיש לי שפה משותפת איתה בנושאים שלא קשורים לפוליטיקה. הבנתי שיש לי בעיה עם הפוליטיקאים, אבל לא צריכה להיות לי בעיה עם התומכים שלהם. מאז שיצאתי מהבית אני מאוד מפריד בין הדעות לבין הבן אדם”.

   

  אולי גם הגעת למסקנה שכלכלית זה לא משתלם לתקוף את השלטון?

   

  “לא, לא. אי־אפשר להידפק יותר ממה שנדפקתי. איבדתי את האנטי כלפי התומכים של ביבי אבל ברור שאני לא תומך בו. כשאני רואה את עלויות המחיה בארץ, אני מאשים את הממשלה, והממשלה היא הוא ב־12 השנים האחרונות. מה שקרה לעלויות המחיה פה הוא שוד בחסות המדינה. הסכומים ששילמתי כל החיים לביטוח לאומי הם אדירים, אבל הפיצוי שקיבלתי בקורונה היה מגוחך. יצא שנכנסתי לקורונה במינוס פסיכי”.

   

  מה קרה?

   

  “תיאטרון הבימה לא שילם לי, כמו לעוד אמנים אחרים. הם נותרו חייבים לי 400 אלף שקל, גררו אותי שמונה חודשים ב’מחר תקבל צ’ק’. זה הגיע לבית משפט והשופט החליט לכרוך אותנו יחד עם הבנקים, כלומר שישלמו לי רק 40 אלף שקל, רק עשרה אחוזים ממה שמגיע לי, וכל זה פרוס בפני עשר שנים. המחזה שלי, ‘עבדאללה שוורץ’, נעצר בגלל הקורונה כמובן. למה הלכתי ל’אח הגדול’? הייתי חייב כסף, לצד הרצון שלי לדבר על המאבק שניהלתי על ניהול מקצועי של מרכז התעסוקה שהבן שלי, אסף, נמצא בו. רציתי להשמיע את הקול בנושא הזכויות של האוטיסטים”.

   

  מאיזה הרגל היית רוצה להיפטר?

   

  "לוקח לי המון זמן להתחיל את היום. מרגע שאני מתעורר, בשבע בבוקר, ועד שאני כותב, עובר המון זמן. לוקח לי שעתיים להתחיל לתפקד פלוס ארבע כוסות קפה".

   

  מה הפחד הכי גדול שלך?

   

  "שיקרה משהו לילדים שלי".

   

  מתי היית הכי קרוב למוות?

   

  "קצת לפני מלחמת לבנון. נהגתי על נגמ"ש באזור דימונה, עלינו על הר גבוה והקצין רצה שנעבור מכיפת ההר לכיפה אחרת. לא הסכמתי, אמרתי שמסוכן, אבל הוא אמר לי שזה סירוב פקודה. באמצע החצייה, תל עפר התמוטט עלינו והנגמש נעמד ב־90 מעלות, כך שתכף היינו מתגלגלים למטה. למזלנו, הספקנו לקפוץ לפני. במלחמת לבנון חטפתי רסיס בצלע אחרי שזרקתי אבן על פצצת מצרר. ירו עלינו גם במלחמה, תותחים של צה"ל, בטעות במשך שעתיים. שכבנו עד שהצלחנו להגיע למכשיר קשר ולהגיד שיפסיקו לירות עלינו".

   

  מה השמועה הכי מטורפת שהייתה לגביך?

   

  "ב'אח הגדול': שאני נשוי וכאילו שיש לי קשר רומנטי עם בת 25 כשאני נשוי".

   

  מה החופשה הכי גרועה שהייתה לך?

   

  "טיול באוסטריה. הייתי עם הבן שלי. ביום האחרון הגענו למגלשת הרים של קילומטר וחצי. אנחנו יורדים בדבר הזה בתוך חצי צינור מבטון ופתאום הברקס לא עובד. זה מתחיל להאיץ ואני קולט שיש פנייה ושאנחנו הולכים לעוף על הסלעים. עם רגל שמאל סגרתי לבן את הגוף ונצמדתי לבטון, הג'ינס נקרע, נשרף, הרגל נשרפה בכוויה מטורפת, עשן יצא משם והרבה דם. שנה אחרי סבלתי מכאבים ודלקות".

   

  מתי בכית לאחרונה?

   

  "כשראיתי את הילדים שלי אחרי שיצאתי מהבית. ההתרגשות הייתה גדולה".

   

  מה היית משנה במראה החיצוני שלך?

   

  "עד גיל 16 וחצי הייתי 1.60 מ' ובעשרה חודשים צמחתי ב־23 סנטימטר. לכן יש לי עקמת בגב והייתי שמח לתקן את זה. בקורס קצינים לא הצלחתי לקום מהמיטה יום אחד למסע, אז הורידו לי פרופיל. אבל את כל לבנון עשיתי בגב הרוס".

   

  מתי התרגשת לראות מפורסם?

   

  "אריק איינשטיין נכנס למשרד כשדיברתי בטלפון, הוא שם לי יד על הכתף וישר סגרתי את השיחה. והוא אומר לי, 'למה ניתקת?' עניתי, כי אתה אריק איינשטיין, מה לעשות. ואז הוא אמר לי, 'אני מאוד אוהב אותך'. ועד היום, כשאני יושב עם החבר'ה של 'זהו זה', אני מתרגש".

   

  ממי אתה צריך לבקש סליחה ולמה?

   

  "נדיר שאני לא מתנצל כשצריך. היה מישהו אחד לפני הרבה שנים שדרשתי שייצא מהאולפן כשצילמנו משהו, כי הוא עלה לי על העצבים. לקח לי המון זמן להחליט אם להתנצל וכשכבר החלטתי להתנצל זה נראה לי מאוחר מדי".

   

  מה תהיה השורה האחרונה בביוגרפיה שלך?

   

  "המשך יבוא".

   

  מה ההורים שלך אף פעם לא הבינו לגביך?

   

  "רציתי ללמוד משחק, ומנסיבות כלכליות הלכתי ללמוד להיות טכנאי אלקטרוניקה. ההורים שלי קיבלו מכתב שאני יכול להמשיך להיות מהנדס ואפילו ללמוד חינם ולא הצלחתי להסביר להם שאני לא רוצה. היה להם קשה מאוד להבין את זה שאני רוצה להיות אמן".

   

  מה הדבר הכי גרוע שכתבו עליך או אמרו לך?

   

  "פדופיל, אחרי מה שקרה ב'אח הגדול'. זו מילה איומה. עזוב את זה שלא היה לי עם לינור שום דבר, היא הרי בת 25".

   

  מי היה משחק בתפקיד עצמך בסרט על חייך?

   

  "מישהו מאוד נאה. בראד פיט הצעיר או ריאן ריינולדס".

   

  מה מדאיג אותך לפני השינה?

   

  "כל דבר שיכול להדאיג. זה רץ בלופ ואז אני אומר מספיק, מנסה לחשוב על משהו אחר ונרדם".

   

  מה הדבר האחרון שחיפשת בגוגל?

   

  "שמות הספרים של ש"י עגנון, לתשבץ היגיון".

   

  מה הג'וב הכי גרוע שהיה לך?

   

  "מכרתי מטפי כיבוי מחנות לחנות אחרי הצבא. לכולם היו מטפי כיבוי, אז לא מכרתי אפילו אחד. הייתי נכנס, שופך בנזין לבן על תיק ומכבה. היו מסלקים אותי בצעקות. החזקתי חודש. היה איום ונורא".

   

  איזו סדרה כולם צריכים לראות כרגע?

   

  "'נורדים', אבל לא להתייאש אחרי שלושת הפרקים הראשונים".

   

  מה האלבום הראשון שקנית?

   

  "Born to Be Alive של פטריק הרננדז. שיר הנושא היה להיט מטורף".

   

  מהפקת 'האח הגדול' נמסר בתגובה:

   

  "הדייר רמי ורד היה דייר דומיננטי ובולט בעונה האחרונה של 'האח הגדול'. 'האח הגדול' היא תוכנית שמשודרת 24/7 וככזו היא משקפת את רוב רובם של הדברים המתרחשים בבית. אין בכוונותינו להתייחס באופן ספציפי לדברים שנאמרו על ידי רמי ובמיוחד לדברים שנאמרו בקשר לפסיכולוג התוכנית, שכן הפקת 'האח הגדול' שומרת על כבודם ופרטיותם של הדיירים ואינה מוסרת פרטים הנוגעים להם. כל אנשי הרפואה המלווים את התוכנית הינם חיצוניים ועצמאים ופועלים אך ורק על פי כללי האתיקה המקצועית.  

  "בכל מקרה, אנו מאחלים לרמי הצלחה בהמשך ובמופע החדש שיעלה בקרוב".

   


  פרסום ראשון: 16.06.21 , 22:52
  yed660100