ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  שי אביטל | צילום: יחסי ציבור
  חדשות • 02.08.2021
  פרשת שי אביטל: 16 נשים כבר התלוננו במשטרה
  מספר התלונות נגד סוכן הדוגמניות שי אביטל עולה מיום ליום • שלוש נשים נוספות הגיעו אתמול למשטרת מחוז תל־אביב והעידו כי הוא תקף אותן מינית • אביטל, השוהה בחו"ל, מינה לעצמו סנגור נוסף והודיע כי יחזור לישראל רק כשיזומן לחקירה במשטרה
  אלי סניור ורן בוקר

  ככל שחולפים הימים כך מצטברות עוד ועוד ת לונות במשטרה נגד סוכן הדוגמניות שי אביטל מצד נשים הטוענות שהוא תקף אותן מינית. אתמול התלוננו נגדו שלוש נשים נוספות, ובהן דוגמנית. בסך הכל מגיע מספר המתלוננות נגדו עד כה ל־16.

   

  כל הנשים שהתלוננו סיפרו שהוא ביצע בהן מעשים מגונים ומעשי סדום, אחת מהן התלוננה על מעשה אינוס.

   

  אחת הנשים שהגיעו אתמול למטה משטרת מחוז תל־אביב והגישו נגדו תלונה היא דוגמנית לשעבר. היא לוותה על ידי עו"ד בן מעוז ומסרה את עדותה בפני חוקרי הימ"ר (היחידה המרכזית) של המחוז.

   

  היא סיפרה כי במהלך עבודתם המשותפת כפה אביטל את עצמו עליה וביצע בה מעשים מגונים. לדבריה, בשבועות האחרונים היא התלבטה אם להגיש נגדו תלונה. נראה כי שטף התלונות הבלתי פוסק נגדו הוא שפתר את לבטיה וגרם לה לקבל את ההחלטה.

   

  הדוגמנית לשעבר אתמול בתחנת המשטרה עם עו"ד בן מעוז
  הדוגמנית לשעבר אתמול בתחנת המשטרה עם עו"ד בן מעוז

   

   

  בעוד הדוגמנית לשעבר מסרה את תלונתה הגיעו למטה המחוז שתי נשים נוספות והתלוננו על כך שאביטל פגע בהן מינית בעבר. אביטל, המיוצג על ידי עו"ד ששי גז, מינה אתמול גם את עו"ד שרון נהרי לשמש לו כסנגור. עו"ד גז אמר אתמול כי אביטל, שעדיין שוהה בחו"ל, יחזור לישראל רק כאשר המשטרה תזמן אותו לחקירה.

   

  כוכבת הריאליטי גל גברעם תקפה את מפקד משטרת מחוז ת”א, עמיחי אשד, שטען שהיא לא אמרה אמת כשהתלוננה על יחס לא נאות שקיבלה במשטרה.