ידיעות אחרונות
הכי מטוקבקות
  ריאד בן ה־10 שנדרס בבן־שמן
  חדשות • 10.10.2019
  בכלי רכב דוהרים, באמצע יום כיפור
  תושבים בתל־אביב דיווחו במהלך הצום למשטרה על מכונית שנוסעת בעיר בפראות עם מוזיקה קולנית - אך כשהניידת הגיעה זה כבר היה מאוחר מדי: ילד בן שמונה נדרס למוות בצומת הרחובות ז'בוטינסקי ונמיר, לא רחוק מביתו • שעתיים לאחר מכן, סמוך לבן שמן: ריאד שריקי בן העשר מלוד רכב על אופניו ונפגע מאופנוע דוהר
  אתי אברמוב, ענבר טויזר, קורין אלבז אלוש, מאיר תורג'מן ואלי סניור

  אסונות בכבישים ביום כיפור: ילד בן שמונה נהרג לאחר שנפגע באורח אנוש מרכב בתל אביב כשרכב על אופניים, וילד נוסף כבן עשר נהרג מפגיעת אופנוע בכביש 443 כשרכב על אופניו סמוך לכפר הנוער בן שמן.

   

  תאונת הדרכים בתל אביב אירעה אתמול בצהריים בצומת הרחובות ז'בוטינסקי ונמיר בצפון העיר. הילד בן השמונה חצה את הכביש על אופניו כשרכב נוסע פגע בו באורח קשה.

   

  זמן קצר קודם לכן התקבלו במשטרה דיווחים על מכונית אשר נוסעת בעיר בצורה חריגה, כשמוזיקה קולנית בוקעת ממנה.

   

  "ברגע אחד חזרנו 12 שנים אחורה, למוות של טל" | שחר זינו

   

  חובשת בכירה במד"א נעם ויסבוך סיפרה: "היינו בנסיעה מנהלתית ברחוב סמוך כשקיבלנו דיווח מהמוקד על התאונה. הילד שנפגע מהרכב שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם חבלת ראש קשה". הילד הגיע לבית החולים איכילוב, הובהל לחדר טראומה ולמרות מאמצי הרופאים נקבע מותו.

   

  זירת התאונה בתל־אביב | צילום: דוברות מדא
  זירת התאונה בתל־אביב | צילום: דוברות מדא

   

   

  "ילד שטרף את החיים, ספורטאי מצטיין עם חיוך תמידי על פניו. אבידה בלתי נתפסת", כך תיארו אתמול חברי משפחה את א' בן השמונה שנהרג מטרים ספורים מביתו. עם צאת יום הכיפורים החלו להיאסף חברים רבים של בני הזוג, הוריו של הילד, מתחת לבנין. האב האבל וההמום קיבל את חבריו הרבים, שחיבקו, בכו ובעיקר לא האמינו. "זה כל כך לא פייר, הם משפחה מקסימה", אמרה אתמול בדמעות חברת משפחה.

   

  נהג הרכב הפוגע, צעיר כבן 20 מרמלה, נעצר לחקירה. מבדיקת ינשוף ראשונית לא עלה כי הוא היה שיכור בזמן התאונה.

   

  כשעתיים לאחר מכן נהרג מפגיעת אופנוע ריאד שריקי, בן עשר מלוד, בזמן שרכב על אופניו בכביש 433.

   

  חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינוי אותו לבית החולים "אסף הרופא" עם חבלת ראש במצב אנוש ותוך כדי פעולות החייאה. בבית החולים נקבע מותו. לזירת התאונה הגיעו בוחני תאונות הדרכים של המשטרה ופתחו בחקירה לבירור נסיבות התאונה. הנהג, צעיר בן 20, עוכב לחקירה.

   

  |
  |